Autotoja vs Kautra & Mesoderma – DB (77:74)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 spalio 29 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Įtemptoje rungtynių pabaigoje pergalę išplėšė „Autotoja & Ekodora“

2014 spalio 29 d., Trečiadienis, 23:03 val., peržiūros: 1101

Trečiadienį, spalio 29 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "Įmonių" lygos, "Rind" pirmenybių rungtynės tarp vietos "Autotojos & Ekodoros" ir svečių "Kautra & Mesoderma – DB" ekipų. Rungtynių pradžioje kiek geriau žaidę aikštės šeimininkai išsiveržė į priekį ir pirmavo beveik visas rungtynes, kol, galiausiai, pačioje pabaigoje varžovai rezultatą išlygino ir tik paskutinėmis sekundėmis, taiklių baudos metimų dėka "Autotoja & Ekodora" pasiekė pergalę rezultatu 77:74 (27:19, 15:13, 17:20, 18:22).

Rungtynių pradžioje iškart į priekį išsiveržė aikštės šeimininkai, tačiau ilgai netrukus "Kautra & Mesoderma – DB" spurtavo ir perėmė iniciatyvą į savo rankas. Pranašumas svečių pusėje ilgai neužsibuvo, nes pirmojo kėlinuko pabaigoje "Autotoja & Ekodora" surengė spurtą 10:0 ir įgijo aštuonių taškų persvarą. 27:19.

Antrojo ketvirčio pradžioje abi komandos apsikeitė gana ilgomis bei rezultatyviomis atkarpomis, po kurių skirtumas tarp komandų siekė vienuolika taškų. Kiek vėliau abiejų komandų puolimas sustojo ir iki ilgosios pertraukos pradžios jos apsikeitė vos keliais rezultatyviai pasibaigusiais išpuoliais, po kurių aikštės šeimininkai vis dar turėjo dešimties taškų pranašumą. 42:32.

Po pertraukos kiek geriau rungtyniauti pradėjo svečių krepšininkai, ko pasekoje, jau praėjus porai trečio kėlinuko minučių jiems pavyko sumažinti atsilikimą iki šešių taškų, tačiau tolimas V.Žvirblio metimas leido šeimininkams ir vėl šiek tiek atitrūkti. Vėliau, po dar kelių sėkmingų atakų "Autotojai & Ekodorai" buvo pavykę susigrąžinti dviženklę persvarą, tačiau tolimas metimas trečiojo kėlinuko pabaigoje leido svečiams sumažinti deficitą iki septynių taškų. 59:52.

Jau pačioje lemiamos rungtynių dalies pradžioje "Kautra & Mesoderma – DB" spurtavo bei sumažino skirtumą tarp komandų iki dviejų taškų ir taip sugrąžino intrigą į rungtynes. Vėliau, po kelių sėkmingų svečių epizodų rezultatas tapo lygus ir nugalėtojas sprendėsi paskutinėmis sekundėmis, kuomet abi ekipos viena po kitos stojo prie baudos metimų linijos. Vis tik, šaltakraujiškesni ties šiuo aspektu išliko šeimininkai, ko pasekoje jie šventė pergalę rezultatu 77:74.

Po rungtynių nugalėtojų treneris Ernestas Kaminskas kalbėjo: "Pagrindinis komandos sąstatas susirinko tik dabar, tai dar sunkiai sekasi žaisti, nes vistiek dar reikia vienam kitą pažinti. Žaidėme gana sunkiai, varžovai buvo stiprūs, fiziškai gerai sudėti, taip pat teisėjai leido nemažai fizinės kovos, todėl taip ir gavosi, džiaugiamės pergale".

"Autotoja & Ekodora": Žydrūnas Kaminskas – 18 tšk., Renatas Issak – 18 tšk., Vytautas Žvirblis – 18 tšk. (8 rezult. perd.), Mantas Kvedaras – 13 tšk. (6 išpr. praž.)

"Kautra & Mesoderma – DB": Paulius Grėbliūnas – 23 tšk., Mantas Karauskas – 20 tšk. (10 atk. kam., 8 išpr. praž.), Jonas Grigaras – 10 tšk. (5 rezult. perd.)

„Kautra & Mesoderma – DB“ tik rungtynių pabaigoje palaužė „Chemcentrą“ (2015 sausio 20 d., antradienis, 01:02 val.)Visas rungtynes pirmavusi „Rapala“ ketvirtame kėlinyje išsaugojo persvarą prieš „Autotoją & Ekodorą“ (2014 lapkričio 03 d., pirmadienis, 22:34 val.)Pirmajame aštuntfinalio susitikime pranašesni buvo „Autotoja“ komanda. (2015 kovo 19 d., ketvirtadienis, 23:40 val.)Galingai rungtynes pradėjęs „Celsis“ nesunkiai nugalėjo „Autotoją“ (2015 sausio 13 d., antradienis, 22:56 val.)„LSMU VA & Statybų vizija“ reto grožio rungtynėse palaužė „Kautra & Mesoderma – DB“ (2015 kovo 30 d., pirmadienis, 22:15 val.)„Omega“ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš „Autotojos“ (2014 gruodžio 20 d., šeštadienis, 01:05 val.)„ACME“ įrodė savo pranašumą prieš „Autotoją“ (2015 sausio 20 d., antradienis, 22:51 val.)„Vilmista“ po permainingos kovos palaužė „Kautra & Mesoderma -DB“ komandą (2015 vasario 23 d., pirmadienis, 23:26 val.)„Baltic Logistic Solutions“ po permainingos kovos privertė pasiduoti „Autotoja & Ekodora“ ekipą ir pasiekė istorinę pirmąją pergalę (2014 gruodžio 02 d., antradienis, 22:45 val.)Po šalto dušo atsigavę „DNC Eolto & ISL Santermitos“ krepšininkai nugvelbti pergalės iš „Kautros & Mesodermos ‒ DB“ nesugebėjo (2015 kovo 02 d., pirmadienis, 23:10 val.)