MEDŽIOTOJŲ UŽEIGA & LVA vs ŠILDUVA (65:82)"ĮMONIŲ+" LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2008 kovo 16 d., Sekmadienis, 18:00 val. @ LVA sporto salė, Tilžės g. 16, Kaunas LT-47181

D.Jankausko 43 taškai "Šilduvai" atnešė pergalę prieš "Medžiotojų Užeiga-LVA"

Rezultatyviausių rungtynių žaidėjų grumtynės
2008 kovo 16 d., Sekmadienis, 20:12 val., peržiūros: 6801
Šiandien (03-16) "LVA" sporto salėje susitiko "Medžiotojų Užeiga-LVA" (šeimininkai) ir "Šilduva" (svečiai). Paskutinėse šio sezono rungtynėse "Medžiotojų Užeiga-LVA" turėjo pripažinti varžovų pranašumą rezultatu 65:82.

Pirmas kėlinys prasidėjo ramiai, apžvalginiu krepšiniu. Per likusį kėlinuko laiką abi komandos žaidė taškas į tašką. Tik kėlinį geriau užbaigę šeimininkai įgijo 6 taškų persvarą. Kėlinuko rezultatas buvo 24:18.

Antras kėlinukas pakeitė visą vaizdą aikštelėje. Šeimininkai nesugebėjo sugaudyti priešininkų prie tritaškio linijos ir per kėlinuką praleido net 5 tolimus metimus. Tai buvo viena iš priežasčių kodėl buvo pralaimėtas šis kėlinys ir įgytas penkių taškų deficitas. Rezultatas buvo 35:40 (11:22).

Trečias ketvirtis buvo dar vienas skaudus smūgis šeimininkų komandai. Kėlinuko pradžioje
"Šilduva" pelnė vienuolika taškų be atsako ir susikrovė keturiolikos taškų persvarą. Tik pabaigoje atsidavę "Medžiotojų Užeiga-LVA" žaidėjai pelnė šešis taškus ir po trijų kėlinių nuo varžovų atsiliko 12 taškų. Rezultatas prieš paskutinį kėlinį buvo 48:60 (13:20).

Ketvirtame kėlinyje ir vėl šeimininkai nesugebėjo pasipriešinti savo varžovams. Nors pradėję žaisti komandinį žaidimą ir atakas užbaigdami sėkmingais prasiveržimais šeimininkai buvo šiek tiek priartėję, bet spragos gynyboje ir vėl persvara buvo atstatoma į pradinę. Galiausiai
"Medžiotojų Užeiga-LVA" komandos vyrai turėjo pripažinti priešininkų pranašumą rezultatu 65:82 (17:22).

"Medžiotojų Užeiga-LVA" komandoje aikštelėje labiausiai išsiskyrė V.Lapėnas 16 taškų ir A.Praprovas 14 taškų.
"Šilduvos" ekipoje buvo nesustabdomi D.Jankauskas net 43 taškai ir G.Stelmokas 18 taškų.

Teisėjams buvo skirti 9 balai.
"Šilduva" palaužė "Medžiotojų Užeiga-LVA" ir naujas rekordas! (2008 vasario 01 d., penktadienis, 20:54 val.)"Autokontaktas" parklubdė "Medžiotojų užeigą & LVA" (2008 kovo 04 d., antradienis, 22:15 val.)"Kauno Vandenys & ONN" nesunkiai susitvarkė su "Medžiotojų Užeiga & LVA" (2008 kovo 09 d., sekmadienis, 21:19 val.)"Kauno Autobusai" įtikinamai įveikė "Medžiotojų Užeigą - LVA" (2007 gruodžio 18 d., antradienis, 00:04 val.)Penktoji iš eiles "Medžiotojų Užeiga & LVA" pergalė (2007 gruodžio 05 d., trečiadienis, 20:54 val.)"Autokontaktas" nugalėjo "Medžiotojų užeigos & LVA" komandą (2008 sausio 23 d., trečiadienis, 21:12 val.)"Šilduva" komanda palaužė "Projektų gama" (2008 vasario 21 d., ketvirtadienis, 22:41 val.)Įtemptose rungtynėse pergalę šventė "Medžiotojų užeiga & LVA" nugalėję "Tris medžius" (2007 gruodžio 03 d., pirmadienis, 22:12 val.)"Šilduva" savo aikštelėje įrodė pranašumą prieš "BMS" (2008 sausio 11 d., penktadienis, 20:50 val.)Pačiose sunkiausiose, lig šiolei žaistose rungtynėse, "Medžiotojų užeiga & LVA", vis dėlto iškovojo pergalę (2007 gruodžio 11 d., antradienis, 22:47 val.)