Remza & Adotas vs Garliava (89:55)C lyga, „eSporto baras“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 sausio 30 d., Ketvirtadienis, 20:45 val. @ T. Ivanausko vidurinė mokykla, Vėtrungės g. 1, Kaunas, LT-48135

Galingai žaidę „Remza & Adotas“ krepšininkai nepaliko jokių vilčių „Garliavai“

2014 sausio 30 d., Ketvirtadienis, 22:46 val., peržiūros: 1342

Sausio 30 dieną, 20.45 val., T.Ivanausko vidurinės mokyklos sporto salėje, susitiko "C" lygos komandos "Remza & Adotas" (šeimininkai) ir "Garliava" (svečiai). Rungtynes idealiai pradėję šeimininkai per kelias minutes spurtavo 10:0 ir jau rungtynių pradžioje pasiuntė varžovus į nokdauną. Nors vėliau "Garliavos" puolimas atsigavo, bet skirtumas ir toliau augo, kol "Remza & Adotas" pasiekė triuškinamą, beveik 40 taškų siekiantį pranašumą. Paskutinis kėlinukas buvo tiesiog formalumas, o daugiau nei užtikrinta pergalė buvo šeimininkų rankose. Rungtynės baigėsi rezultatu 89:55.

Rungtynių pradžioje į priekį nieko nelaukdami ėmė tolti šeimininkai, kurie surengė keletą puikių atakų, pridėjo baudų metimus ir per mažiau nei tris minutes nutolo rezultatu 10:0. Ir tik tuomet krepšys atsirišo svečiams, kurių gretose jau nuo pat pirmojo kėlinuko lyderiu tapo J.Demenius, kuris indvidualiais veiksmais rinko daugiau nei pusę komandos pelnomų taškų. Tačiau vienas lauke ne karys ir šį kartą tai patvirtino "Remza & Adotas" krepšininkai, kurie darniu komandiniu žaidimu ir toliau didino savo pranašumą. Vien per pirmąjį kėlinuką jiems pavyko pasiekti net 20 taškų pranašumą. Vėliau šeimininkai atliko kelis keitimus, žaidėjai atsipalaidavo ir antrąjį kėlinuką komandos žaidė praktiškai lygiai. O prasidedant ilgajai pertraukai "Remza & Adotas" turėjo jau triuškinamą persvarą ir pirmavo rezultatu 50:27.

Po ilgosios pertraukos vaizdas mažai pasikeitė, šeimininkai dar kartą surengė spurtą ir skirtumas tapo nepadoriai didelis. "Garliavos" komanda neturėjo vilčių kovoti dėl pergalės ir su tuo susitaikę žaidėjai pradėjo žaisti laisviau ir pagaliau jiems pavyko netgi sumažinti savo atsilikimą. Bet tai buvo tik mažas svečių blykstelėjimas, nes likusį laiką aikštelėje dominavo Remza & Adotas krepšininkai, kurie mėgavosi žaidimu, dažnai juokavo tarpusavyje ir su teisėjais bei artėjo pergalės link. Per likusį žaidimo laiką didelių pasikeitimų neįvyko, o "Remza & Adotas" pasiekė pergalę rezultatu 89:55.

Nugalėtojų komentaras po rungtynių: "komanda laimėjo nes savo pareigose puikiai dominavo naujas treneris Dzimidavičius, taip pat pasiekėme pranašumą jau pirmame kėlinuke, o šiandien esame patenkinti teisėjų darbu, kurie pagaliau užfiksavo ginčą, kuris iš tiesų ir buvo".

Remza & Adotas: Tadas Dudzevičius – 20 tšk. (12 atk. kam., 5 išpr. praž.), Narūnas Čekaitis – 17 tšk. (16 atk. kam.), Raimondas Baliūnas – 13 tšk. (8 rezult. perd., 6 perimt. kam., 5 išpr. praž.), Žilvinas Zakrasas – 12 tšk., Arūnas Abromaitis – 10 tšk.

Garliava: Julius Demenius – 35 tšk., Rokas Cicėnas – 9 tšk. (10 atk. kam.), Daumantas Blužas – 4 tšk. (12 atk. kam.)

Atsisakiusi žaisti „Remza & Adotas“ padovanojo pergalę „Kulautuvai“ (2014 sausio 27 d., pirmadienis, 20:28 val.)Nesulaikomai žaidusio Tado Dudzevičiaus vedami „Remza & Adotas“ krepšininkai pasiekė nesunkią pergalę (2014 vasario 25 d., antradienis, 22:20 val.)„Remza & Adotas“ antroje rungtynių pusėje nesunkiai įveikė „Garliavos“ komandą (2014 sausio 09 d., ketvirtadienis, 23:22 val.)Puiki rungtynių pradžia „Remza & Adotas“ komandai padėjo pasiekti pergalę (2014 vasario 20 d., ketvirtadienis, 23:08 val.)„Remza & Adotas“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti „Kauno liberalus“ (2014 sausio 19 d., sekmadienis, 20:13 val.)Klaidos ketvirtajame kėlinyje neleido „Remza & Adotas“ pakovoti dėl pergalės prieš „Galera“ (2013 lapkričio 15 d., penktadienis, 01:24 val.)„Vaistinė.lt“ penketukas įveikė „Garliava“ (2013 gruodžio 13 d., penktadienis, 23:36 val.)„Transalmis“ nesunkiai susitvarkė su „Garliava“ (2013 lapkričio 04 d., pirmadienis, 22:41 val.)Elektrėnų „Senoji Versmė“ neturėjo vargo su „Garliava“ (2013 spalio 27 d., sekmadienis, 22:52 val.)BC „Gazuotas pienas“ įveikė „Garliavos“ ekipą (2013 gruodžio 02 d., pirmadienis, 23:28 val.)