NEVERONYS vs FKK ŠVEICARIJA (68:54)Auksas » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2006 lapkričio 11 d., Šeštadienis, 16:30 val. @ Kauno mechanikos mokykla, Taikos pr. 129, Kaunas LT-51126

"Neveronys" nesunkiai nugalėjo "FKK Šveicarija"

Svečių krepšį atakuoja naudingiausias susitikimo žaidėjas patyręs Linas Drulia
2006 lapkričio 11 d., Šeštadienis, 18:28 val., peržiūros: 4663

Šiandien Kauno mechanikos mokyklos sporto salėje "Neveronys" priėmė "FKK Šveicarija" komandą. Po kiek komplikuotos mačo pradžios įsivažiavę šeimininkai be didelių sunkumų įveikė Šveicarus" rezultatu 68:54.

Pirmasis rungtynių kėlinys pranašavo įtemptą ir įdomų mačą. Kova vyko taškas į tašką, nė viena komanda neleido kitai per daug atsiplėšti. Komandos "Neveronys" žaidėjas Arūnas Budrys, neatlaikęs įtampos, viduryje kėlinio užsidirbo techninę pražangą, o lengvi taškai leido svečiams išlyginti rezultatą. nepaisant to, šeimininkai laimėjo pirmąjį ketvirtį 16:15.

Antrajame kėlinyje šeimininkai pademonstravo visiškai kitokį žaidimą: prasižengė vos tris kartus, padarė tik vieną klaidą ir tai ledo "Neveronims" išeiti į priekį vienuolikos taškų skirtumu (38:27).

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštėje nesikeitė. "FKK Šveicarija" žaidimas toliau byrėjo į gabalus, o tuo tarpu "Neveronys" aikštėje dirbo pavyzdingai ir tik didino savo persvarą. Trečiajame kėlinuke svečių komanda pelnė vos septynis taškus, be to leido varžovams spurtuoti 14:0 ir taip paleido paskutinį šansą laimėti rungynes. Prieš paskutiniojo kėlinio pradžią rezultatas buvo 60:35 aikštės šeimininkų naudai.

Paskutiniajame ketvirtyje spurtavo svečiai, atkarpą laimėję 15:4, sumažino atsilikimą iki keturiolikos taškų. Po to komandos dar apsikeitė keletu atakų, tačiau jos jau nieko nelėmė. Susitikimą laimėjo "Neveronių" komanda reultatu 68:54.

Naudingiausiais rungtynių žaidėjais tapo Linas Drulia ("Neveronys") - 19 taškų, 4 atkovoti kamuoliai ir Edvinas Zinys ("FKK Šveicarija") – 17 taškų, 5 atkovoti kamuoliai.

Šeimininkų komandos treneris Rytis Anskatis buvo labai patenkintas savo komandos žaidimu, treneris teigė, jog rungtynių pradžioje komandą iš vėžių išmušė
griežti teisėjų sprendimai, bet po to, suderinus tiek puolimą, tiek gynybą, žaidimas vyko taip, kaip ir turėjo.

"Neveronys" nesunkiai įveikė "Virusą" (2007 vasario 18 d., sekmadienis, 19:14 val.)"Hidraulinės sistemos" nesunkiai įveikė "FKK Šveicariją" (2007 sausio 20 d., šeštadienis, 22:11 val.)"Eternit" paguodos taurė atiteko "FKK Šveicarijai" (2007 balandžio 21 d., šeštadienis, 14:03 val.)"Vaišvydava" atsirevanšavo "FKK Šveicarijai" (2007 sausio 18 d., ketvirtadienis, 22:45 val.)"Eternit" ekipos gynyba "FKK Šveicarijai" buvo neįkandama (2006 lapkričio 08 d., trečiadienis, 22:29 val.)"Neveronys" po atkaklios kovos įveikė "Vaišvydavą" (2006 gruodžio 16 d., šeštadienis, 19:03 val.)"Neveronys" iškovojo pergalę prieš "Hidraulines sistemas" (2007 sausio 31 d., trečiadienis, 21:34 val.)"Neveronys" ketvirtajame kėlinyje palaužė "Hidraulinių sistemų" ekipą (2006 spalio 29 d., sekmadienis, 17:10 val.)"Neveronys" parsivežė pergalę iš Vaišvydavos (2006 lapkričio 02 d., ketvirtadienis, 21:19 val.)"Neveronys" atsilaikė tik pusę rungtynių (2007 vasario 28 d., trečiadienis, 23:06 val.)