ASU & Co „AgroVIS“ vs Rapala (81:73)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 vasario 18 d., Šeštadienis, 12:45 val. @ Aleksandro Stulginskio universitetas, Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj., LT-53361

ASU & Co „AgroVIS“ nukovė Rapala komandą

2017 vasario 18 d., Šeštadienis, 15:11 val., peržiūros: 935

Šią šeštadienio popietę Asu universiteo sporto salėje įvyko Įmonių lygos rungtynės, kuriose ASU & Co „AgroVIS“ susitiko su komanda Rapala. M.Pažėra ir L.Kalėda tritaškiai iškart išvedė svečius į priekį. Šeimininkų gretose netrukus antrąjį tritaškį smeigė A.Stanevičius ir deficitas sumažėjo iki 10:12. Laimėję atkarpą 5-12 komandiškai žaidę svečiai po pirmo kėlinio pirmavo 15:24. Antrajame kėlinuke vis ryškiau po krepšiais ėmė dominuoti G.Vasiliauskas ir rezultatas netrukus tapo lygus 25:25, tačiau tuomet sekė sėkminga svečių atkarpa 8-0 , o iki kėlinio pabaigos jie dar labiau padidino pranašumą iki 11 ir po 2 kėlinių 30:41.

Antroji mačo dalis prasidėjo 4 taškais pasižymint A.Svetickas, kuris atrodo budino komandą. Ir toliau ryškiai po krepšiais kamuolius rinkdamas dominavo G.Vasiliauskas. Svečių gretose M.Pažėra vienas tempė gan kuklų taškų bagažą, o po 7 iš eilės šeimininkų žaidėjo A.Stanevičius taškų po 3 ketvirčių rezultatas tapo lygus 52:52. Ketvirtojo kėlinio pradžioje nervai liejosi per kraštus ir nei viena komanda neketino palikti aikštės nuleistomis galvomis. Kova vyko taškas į tašką, o kėlinio viduryje dvitaškį ir tritaškį pataikęs A.Stanevičius išvedė ASU & Co „AgroVIS“ į priekį 63:60. Komandų suoliukai buvo baudžiami techninėmis pražangomis, o aistros liejosi toliau. Likus porai minučių komandas dar skyrė trapūs 2 taškai, tačiau tuomet lemiamą žodį tarė šeimininkų žaidėjas A.Stanevičius. Šio vaikino 3 tritaškiai paeiliui išsprendė rungtynių likimą ir paskandino Rapala komandos viltis dar ką nors pakeisti šiame susitikime 81:73 pergale džiaugėsi ASU & Co „AgroVIS“.

ASU & Co „AgroVIS“ išvykoje prabloškė komandą Celsis (2017 kovo 07 d., antradienis, 22:47 val.)ASU & Co „AgroVIS“ įrodė pranašumą prieš Vilmistą (2017 kovo 11 d., šeštadienis, 14:23 val.)„ASU & Co „AgroVIS“ pergalingai pradėjo ketvirtfinalį (2017 balandžio 08 d., šeštadienis, 00:36 val.)„Celsis“ nesukiai įveikė ASU & CO „AgroVIS“ komandą (2016 gruodžio 17 d., šeštadienis, 14:49 val.)„ASU & Co „AgroVIS“ iškovojo užtikrintą pergalę ir pateko į ketvirtfinalį (2017 kovo 28 d., antradienis, 17:03 val.)Penktas kartas nemeluoja ‒ „ASU & Co „AgroVIS“ iškovojo pirmąją pergalę (2016 lapkričio 26 d., šeštadienis, 17:54 val.)„ASU & Co „AgroVIS“ antroje rungtynių pusėje turėjo pripažinti „Kauno švaros“ pranašumą (2017 sausio 17 d., antradienis, 22:37 val.)„Ryterna“ be vargo įveikė ASU & CO „AgroVIS“ ekipą. (2016 lapkričio 02 d., trečiadienis, 23:34 val.)Pirmą kėlinuką 41:4 laimėję „ASU & Co „AgroVIS“ lengvai žengė į pusfinalį (2017 balandžio 08 d., šeštadienis, 14:46 val.)„RVG“ krepšininkai nesunkiai įveikė ASU & Co „AgroVIS“ ekipą (2016 lapkričio 13 d., sekmadienis, 19:10 val.)