RVG Baldai vs DNC Eoltas & ISL Santermita (77:65)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 15 d., Sekmadienis, 18:00 val. @ V. Kuprevičiaus vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

„RVG Baldai“ patiesė „DNC Eoltas & ISL Santermita“

2015 lapkričio 15 d., Sekmadienis, 21:02 val., peržiūros: 1177

Lapkričio 15 dieną, sekmadienį, V. Kuprevičiaus vidurinėje mokykloje, vyko įmonių lygos „Rind“ pirmenybių pirmojo etapo rungtynės tarp A pogrupio komandų, pogrupio vidutiniokės „RVG Baldai“ (2/3) ir dar pergalės skonio neparagavusi „DNC Eoltas & ISL Santermita“ (0/3), kuri yra grupės dugne. Geresnį startą parodę „DNC Eoltas & ISL Santermita“ savo pranašumo neišlaikė ir bėgant rungtynių laikui turėjo visada vytis savo varžovus. Rungtynes gan nesunkiai laimėjo „RVG Baldai“ – 77:65.

Pirmojo kėlinuko pradžia susiklostė geriau svečiams, kurie praėjus trim minutėms pirmavo – 2:6. Tačiau J. Pilecko pastangomis šeimininkai iškart persvėrė rezultatą į savo naudą. Puikiai tritaškius metę šeimininkai, kėlinuką pastarieji užbaigė trim taikliais tritaškiais ir jau turėjo dviženklį pranašumą po pirmųjų dešimties minučių – 25:12.

Antrąjį kėlinį „RVG Baldai“ taip pat pradėjo dar vienu tritaškiu ir tai varė į neviltį varžovus, kurie sunkiai rinko taškus antrajame kėlinuke. Sužaidus pusė kėlinio pranašumas išaugo iki dvidešimties taškų – 43:23. Truputį atsipalaidavę šeimininkai leido įmesti pora lengvų taškų, tačiau tai daug naudos neatnešė ir „RVG Baldai“ turėjo solidų pranašumą prieš ilgąją pertrauką – 49:33.

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje pernelyg nepasikeitė, svečiams ir toliau sunkiai sekėsi rinkti taškus, o šeimininkai nesnaudė. Tolimais šūviais grasinęs G.Aleksa pataikė net šešis metimus iš vienuolikos. Ir tai vedė D. Budginą iš kantrybės, kuris užsidirbo ir techninę pražangą. Baigiantis trečiajam kėliniui pranašumas buvo rekordinis ir siekė dvidešimt keturis taškus. Po trečiojo kėlinio rezultatas buvo – 70:46.

Paskutinis ketvirtis atrodė šiek tiek kitaip. Pirmosios trys minutės buvo „sausos“, o pirmuosius taškus pelnė „DNC Eoltas & ISL Santermita“, tada vėl sekė taškų badas ir likus keturioms kėlinio minutėms po J. Eibuko dvitaškio šeimininkai pirmavo – 77:51. Ir tai buvo viskas ką parodė „RVG Baldai“. Paskutinias keturias minutes pastarieji nebeįmetė nė taško, o „DNC Eoltas & ISL Santermita“ sugebėjo sukrapštyti net 14 taškų ir laimėti kėlinį – 7:19. Tačiau to nepakako ir „RVG Baldai“ gan nesunkią pergalę rezultatu – 77:65.

„RVG Baldai“ sekančias rungtynes žais kitą sekmadienį prieš „Dentist Team“.

Naudingiausi žaidėjai:

RVG Baldai: Grant Aleksa – 21 tšk., Martynas Gailiūnas – 17 tšk. (6 rezult. perd.), Justinas Pileckas – 12 tšk.

DNC Eoltas & ISL Santermita: Edgaras Zaidelis – 22 tšk. (16 atk. kam., 8 išpr. praž.), Ignas Vanagas – 16 tšk., Tomas Každailis – 14 tšk. (10 atk. kam.), Donatas Budginas – 13 tšk.

Paskutiniai komentarai (3 iš 4)

Anonimas2015 lapkričio 18 d., 11:27 val.
Lygoje siemet dirba daug nauju statistu todel gali pasitaikyti panasiu klaidu, su laiku ju turetu mazeti.
Ed92015 lapkričio 16 d., 00:25 val.
as ir keletos asistu pasigedau :)) kaip pvz tai paskutinis taiklus tritaskis baigiantis rungtynems buvo pataikytas po asisto, bet galutinio rezultato tas nekeicia tai neverta ir gilintis ;)
Anonimas2015 lapkričio 15 d., 23:36 val.
:D
„Rapala“ įveikė „DNC Eoltas & ISL Santermita“ ekipą (2015 lapkričio 02 d., pirmadienis, 23:19 val.)„Vieningas Kaunas“ tik po atkaklios kovos įveikė „DNC Eoltas & ISL Santermita“ (2016 vasario 26 d., penktadienis, 22:37 val.)„Vieningas Kaunas“ iš tolesnės kovos eliminavo „DNC Eoltą & ISL Santermitą“ (2016 vasario 29 d., pirmadienis, 23:01 val.)Ryterna įveikė DNC Eoltas & ISL Santermita (2015 lapkričio 04 d., trečiadienis, 21:41 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ paskutinę sekundę nusileido „DNC Eoltui & ISL Santermitai“ (2015 gruodžio 06 d., sekmadienis, 21:44 val.)„RVG Baldai“ įtikinamai įveikė „Dentist Team“ (2015 lapkričio 22 d., sekmadienis, 21:07 val.)Nerezultatyviose rugtynėse „Callcredit“ šventė pergalę prieš „DNC Eoltas & ISL Santermita“ komandą (2016 sausio 07 d., ketvirtadienis, 22:50 val.)„RVG Baldai“ nesunkiai susitvarkė su „Coca Cola“ (2015 gruodžio 21 d., pirmadienis, 23:03 val.)Po atkaklios kovos „DNC Eoltas & ISL Santermita“ palaužė „Celsis“ 97:93 (2015 gruodžio 01 d., antradienis, 22:51 val.)„DNC Eoltas & ISL Santermita“ pasiekė nesunkią pergalę (2015 lapkričio 25 d., trečiadienis, 22:05 val.)