MB „TR Project“ vs Sparta (89:82)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2024 kovo 04 d., Pirmadienis, 20:40 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Išretėjusi MB „TR Project“ atlaikė „Sparta“ ekipos šturmą ir iškovojo pergalę

2024 kovo 04 d., Pirmadienis, 21:55 val., peržiūros: 181

Kovo 4 d., pirmadienį, Kauno TMC sporto salėje buvo sužaistos II lygos rungtynės tarp MB „TR Project“ (11-4) ir „Sparta“ (10-5) ekipų.

Rungtynės prasidėjo rezultatyvia ir atkaklia kova ir tik kėlinio pabaigoje du pataikyti M. Namiko tritaškiai leido MB „TR Project“ ekipai po pirmo kėlinio pirmauti 26:21.

Antrojo kėlinio pradžioje šeimininkai dar labiau tolo ir labai greitai įgijo dviženklę persvarą 38:25. Nors „Sparta“ kirpo deficitą iki septynių taškų, bet MB „TR Project“ kėlinio pabaigoje vėl atstatė dviženklį pranašumą. Įpusėjus susitikimui 52:41.

Trečiojo kėlinio pradžioje po T. Šoriaus tritaškio svečiai artėjo iki 52:46, bet nuo tos akimirkos visiškai rungtynėse pradėjo dominuoti šeimininkai, kurie po trijų kėlinių jau turėjo solidžią persvarą 75:56.

Lemiamame kėlinyje „Sparta“ kirpo deficitą ir įpusėjus kėlinukui atsilikinėjo 80:70. Nors „Sparta“ dar bandė gelbėtis tolimais metimais, tačiau MB „TR Project“ atlaikė šį šturmą ir iškovojo pergalę. Galutinis susitikimo rezultatas 89:82 (26:21, 26:20, 23:15, 14:26).

18 taškų

MB „TR Project“ užmėtė „UNO“ ekipą tritaškiais ir nutraukė pralaimėjimų seriją (2023 gruodžio 18 d., pirmadienis, 22:00 val.)MB „TR Project“ pasiekė lengvą pergalę prieš „Rajonas“ ekipą (2023 spalio 23 d., pirmadienis, 22:04 val.)MB „TR Project“ po įtempto trilerio įveikė VšĮ „Gatvės vaikus“ ir pratęsė savo sezoną (2024 balandžio 15 d., pirmadienis, 22:07 val.)L. Vičiaus lyderystė nulėmė MB „TR Project“ pergalę (2024 vasario 27 d., antradienis, 22:09 val.)Paskutiniame kėlinyje „Lankstukas“ neatsilaikė prieš „Spartos“ duetą. (2023 gruodžio 21 d., ketvirtadienis, 21:56 val.)MB „TR Project“ iššvaistė 21 taško persvarą, tačiau nepaleido pergalės prieš „ICE“ (2023 lapkričio 13 d., pirmadienis, 22:17 val.)M. Namikas atvedė MB „TR Project“ į pergalę prieš „UNO“ (2024 vasario 05 d., pirmadienis, 22:10 val.)„Kauno Rami“ triumfavo prieš „Spartą“ sunkioje kovoje (2024 balandžio 07 d., sekmadienis, 18:07 val.)„Kauno rami“ užtikrintai įveikė „Sparta“ ir žengia toliau (2024 balandžio 14 d., sekmadienis, 17:13 val.)Trečiajame kėlinyje tritaškiais prapliupę MB „TR Project“ įveikė „Kautech ‒ 2“ (2024 sausio 14 d., sekmadienis, 20:20 val.)