STATYBŲ VIZIJA & LVA vs AUTOZOOM (94:54)Kauno Mero taurė 2008 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 rugsėjo 14 d., Sekmadienis, 18:00 val. @ LVA sporto salė, Tilžės g. 16, Kaunas LT-47181

"Kauno Mero taurę" triuškinamą pergalę pradėjo "Statybų vizija & LVA"

"Statybų vizija & LVA" treneris Deividas Velička patenkintas šių metų komandos startu
2008 rugsėjo 14 d., Sekmadienis, 21:14 val., peržiūros: 6167

Šiandien (09-14) buvo sužaistos pirmosios "Kauno Mero taurės" varžybos "B" pogrupyje.Jose susitiko "Statybų vizija & LVA" (šeimininkai) ir "Autozoom" (svečiai). Jau pirmajame kėlinyje įrodę savo pranašumą prieš varžovus pergalę rezultatu 94:54 (18:9, 32:17, 24:15, 20:13) pelnė šeimininkų ekipa.

Pirmasis kėlinukas prasidėjo rezultatyvesniu svečių žaidimu. Šeimininkai po truputėlį pajutę savo žaidimą ne tik pasivijo , bet ir persvėrė rungtynių rezultatą. Sužaidę atkarpą 10:4 "Statybų vizija & LVA" žaidėjai netrukus turėjo jau 9 taškų persvarą, kurią pavyko išlaikyti iki kėlinio pabaigos. Puikios gynybos dėka šeimininkai per pirmajį kėlinį į savo krepšį praleido vos devynis taškus (18:9).

Antrame ketvirtyje abi komandos žaidė itin sparčiu tempu. Svečiai sutvarkę reikalus su klaidomis pamiršo darbą gynyboje , o komandiškai atakuojantys jų varžovai milžinišku greičiu tolo. Visuose statistiniuose kriterijuose visa galva lenkdami savo priešininkus šeimininkai po pirmųjų dviejų kėlinių įgijo net 24 taškų persvarą (50:26).

Trečiame kėlinyje svečiai stengėsi priešintis savo varžovams , tačiau didelis klaidų skaičius ir vėl jiems pakišo koją. Po šio kėlinuko nugalėtojas buvo aiškus jau tvirtai , nes komandas skyrė 33 taškai (74:41).

Paskutinis ketvirtis parodė , kad abi ekipos iki rungtynių finišo gali žaisti pilna jėga ir sparčiu tempu. Suaktyvėję šeimininkų aukštieji žaidėjai karaliavo tiek po savo , tiek po varžovų krepšiu. Rungtynės pasibaigė rezultatu 94:54. "Statybų vizija & LVA" iškovojo nesunkią pergalę.

Po rungtynių pakalbintas nugalėtojų treneris džiaugėsi savo ekipos gynyba, o varžybų tikslą įvardino kaip naujos ekipos patikrinimą.

"Autozoom" treneris buvo nekalbus ir pasakė vos keletą žodžių, kad rezultatas atspindi viską.

"Statybų vizija & LVA" komandą į pergalę vedė V.Lapėnas 25 taškai ir 11 atkovotų kamuolių , bei M.Petrauskas, puikiai valdęs ekipos puolimą (6 rezultatyvus perdavimai) ir pelnyti 13 taškų.

"Autozoom" ekipoje išsiskyrė A.Keršys 15 taškų ir dvigubą dublį atlikęs T.Klimavičius 12 taškų , 11 atkovotų kamuolių.

Po ambicingos kovos "Statybų vizija & LVA" išplėšė pergalę (2008 rugsėjo 28 d., sekmadienis, 21:33 val.)"Kauno Kvarcas" sezoną pradėjo triuškinama pergale (2008 rugsėjo 16 d., antradienis, 22:21 val.)Įtemptoje kovoje "Šilduva" įveikė "Statybų Viziją & LVA" (2008 spalio 16 d., ketvirtadienis, 21:09 val.)"Kauno Kvarcas" tapo vienintele dar nepralaimėjusia komanda B pogrupyje (2008 rugsėjo 30 d., antradienis, 22:24 val.)"Statybų vizija & LVA" nepaliko vilčių "Omegos " ekipai (2008 rugsėjo 21 d., sekmadienis, 20:58 val.)"Dumblas" sutriuškino savo priešininkus (2008 rugsėjo 21 d., sekmadienis, 19:17 val.)Tik paskutinę sekundę "Omega" išplėšė pergalę (2008 spalio 03 d., penktadienis, 22:20 val.)