Acme vs Dentist Team (55:78)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 vasario 02 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Nuo rungtynių pradžios užtikrintai žaidę „Dentist Team“ įveikė „ACME“

2016 vasario 02 d., Antradienis, 22:23 val., peržiūros: 883

Vasario 2 dieną „Kauno technikos kolegijos“ sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Rind“ pirmenybių Mažosios taurės rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „ACME“ priemė svečius „Dentist Team“. „ACME“ buvo iškovoję tris pergales ir 12 kartų buvo pralaimėję. „Dentist Team“ sąskaitoje buvo šešios pergalės ir aštuoni pralaimėjimai.

Rungtynių pradžioje komandos apsikeitė taikliais tolimais metimais (3:3). Netrukus dar vieną tritaškį pataikė „Dentist Team“, o „ACME“ į tai atsakė taikliu dvitaškiu metimu (5:6). Penktą minutę spurtą pradėjo „Dentist Team“, kurie pelnė septynis taškus be atsako (5:13). Septintą minutę „ACME“ nutraukė varžovų spurtą (7:13). Paskutinėmis kėlinio minutėmis aikštėje dominavo „Dentist Team“. Svečiai pelnė net 13 taškų be atsako ir sužaidus pirmas 10 minučių pirmavo rezultatu 7:26.

Pirmą antro kėlinio minutę „ACME“ sumažino varžovų persvarą iki 16 taškų (10:26). Antrą minutę komandos apsikeitė taikliais tolimais metimais (13:29). Trečią minutę spurtą pradėjo „Dentist Team“, kurie pelnė septynis taškus be atsako (13:36). Septintą minutę „ACME“ sumažino „Dentist Team“ persvarą iki 18 taškų (18:36). Visgi šeimininkai nesugebėjo apsiginti nuo svečių taiklių tolimų metimų. I.Aksomaitis pataikė tris iš eilės tritaškius (18:45). Kėlinio pabaigoje „ACME“ sumažino varžovų persvarą iki 25 taškų (20:45).

Prasidėjus antrai rungtynių pusei du taškus pelnė „Dentist Team“, o „ACME“ į tai atsakė dviem taikliais metimais (25:47). Vėliau persvara pamažu augo svečių naudai. Įpusėjus šeštai minutei „ACME“ paprašė minutės pertraukėlės, o tuo metu komandas skyrė 29 taškai (27:56). Po minutės pertraukėlės dar du taškus pelnė „Dentist Team“ (27:58). Netrukus šeimininkai atgaivino savo puolimą. Septyni be atsako pelnyti taškai sumažino svečių pranašumą iki 24 taškų (34:58). Paskutinėmis kėlinio minutėmis komandos žaidė apylygiai. Sužaidus tris kėlinius komandas skyrė 25 taškai (40:65).

Pirmomis ketvirto kėlinio minutėmis komandos gan taikliai mėtė tritaškius. „ACME“ pataikė dvitaškį, komandos po du taiklius tritaškius ir įpusėjus kėliniui komandas skyrė 23 taškai (48:71). Šeštą minutę „ACME“ pavyko sumažinti varžovų persvarą iki 19 taškų (53:72). Visgi šeimininkų puolimui dar kartą užstrigus, šešis taškus be atsako pelnė „Dentist Team“. Baigiantis rungtynėms „ACME“ varžovų pranašumą sumažino iki 23 taškų (55:78).

“Dentist Team“ iškovojo septintą pergalę, o „ACME“ pralaimėjo 13 kartą.

„Dentist Team“ treneris R.Krasnickas: „Pirmas tarpusavio rungtynes pralaimėjome, tai šiandien norėjome parodyti, kad tai buvo klaida. Iš tikro jaučiamės stipresni ir pažiūrėjus į turnyrinę lentelę. Tiesiog atėjome, laimėjome ir viskas.“ Paklaustas, kiek taiklūs tritaškiai pirmoje rungtynių pusėje turėjo įtakos tolimesnei rungtynių eigai, treneris atsakė: „Čia mūsų tritaškių mašina. Džiaugiamės labai, kad pavyko gerai pataikyti. Jei toliau taip pataikysime, žengsime toli.“

Acme: Justinas Krasauskas – 18 tšk. (10 atk. kam., 5 išpr. praž.), Mantvydas Laugalaitis – 8 tšk., Aleksandr Jakovlev – 8 tšk.

Dentist Team: Ignas Aksomaitis – 29 tšk. (11 atk. kam., 5 išpr. praž.), Karolis Matukaitis – 22 tšk. (7 išpr. praž.), Darius Jegorovas – 12 tšk. (8 rezult. perd.)

Spurtas rungtynių pabaigoje pergalę pasiekti leido „Dentist Team“ (2016 sausio 17 d., sekmadienis, 17:53 val.)Emocingose ir atkakliose rungtynėse „Senukai“ įveikė „ACME“ (2016 sausio 19 d., antradienis, 22:33 val.)Visus keturis ketvirčius laimėję „Senukai“ įveikė „Acme“ (2016 sausio 10 d., sekmadienis, 20:52 val.)„Restauratoriai & Hausa“ be vargo įveikė „ACME“ (2015 spalio 25 d., sekmadienis, 23:16 val.)„Kauno technologijos universitetas“ nesunkiai įveikė „ACME“ (2015 gruodžio 01 d., antradienis, 22:21 val.)Pražangų kupinose rungtynėse stipresni buvo „Dentist Team“ (2016 sausio 10 d., sekmadienis, 20:49 val.)„RVG Baldai“ įtikinamai įveikė „Dentist Team“ (2015 lapkričio 22 d., sekmadienis, 21:07 val.)„DNC Eoltas & ISL Santermita“ tritaškiais užmėtė „Dentist Team“ (2015 lapkričio 29 d., sekmadienis, 23:32 val.)„Dentist Team“ nugalėjo „Celsis“ ekipą (2015 spalio 27 d., antradienis, 23:09 val.)„Chemcentras“ nesunkiai įveikė „ACME“komandą (2015 lapkričio 17 d., antradienis, 22:23 val.)