Rapala vs RVG Baldai (71:56)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 05 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

Permainingo žanro rungtynių tiesiojoje dominavo „Rapala“

2015 lapkričio 05 d., Ketvirtadienis, 23:18 val., peržiūros: 978

Lapkričio 5-ąją dieną, ketvirtadienį, „Kauno Švaros“ salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Rind“ pirmenybių A pogrupio susitikimas tarp namuose žaidusios „Rapalos“ ekipos ir „RVG Baldų“ krepšininkų.

Dvikovos starte „Rapala“ užklupo varžovus nepasiruošusius ir per porą minučių M.Pažėros bei V.Adomaičio duetas pelnė 8 taškus be atsako ir privertė svečius prašyti pirmosios minutės pertraukėlės. Po jos „RVG Baldai“ nutraukė tylą ir pelnė pirmuosius taškus (8:2), bet įsismaginusi „Rapala“ nenurimo. Dar pora taiklių tritaškių, laimėta atkarpa 8:2 ir G.Mickevičiaus kariaunos atotrūkis tapo dviženklis (16:4). Tuo „RVG Baldų“ problemos nesibaigė ir antroje ketvirčio pusėje ši ekipa gavo dar vieną skaudų antausį 9:0, po kurio atstumas tarp komandų šoktelėjo jau iki 17 taškų (25:8). Tiesa kėlinio finiše svečiai prabudo, sugebėjo šiek tiek atsigriebti ir po pirmųjų 10 minučių paliko priešininkams 13 taškų persvarą – 25:12.

Antrojo kėlinio pradžioje krepšys atsirišo ir „RVG Baldams“. Ši komanda ketvirtį pradėjo dviem taikliais tritaškiais ir prisikasė iki vienženklės ribos (27:18), o netrukus svečiai iniciavo spurtą 0:12 ir po dar poros tikslių tolimų metimų, rungtynių svarstyklės nusviro į kitą pusę (29:30). „Rapalos“ padėtį dar labiau sukomplikavo 5 M.Gailiūno taškai (30:35), tačiau pirmosios susitikimo pusės pabaigoje aikštelės šeimininkai šiek tiek sumažino atsilikimą ir įpusėjus mačui „RVG Baldai“ pirmavo 3 taškų skirtumu – 34:37.

Po didžiosis pertraukos „Rapala“ priartėjo iki minimumo (36:37), bet įsiveržti į priekį oponentai neleido. Žaidimo vadžias savo rankose laikantys „RVG Baldų“ krepšininkai, kur kas dažniau rezgė sėkmingas atakas, kelių minučių atkarpą laimėjo rezultatu 2:14 ir pasiuntė varžovus į nokdauną (38:51). Tiesa, nors ir įstumti į duobę, „Rapalos“ žaidėjai nenuleido rankų, apkarpė deficitą iki vienženklio ir prieš lemiamą rungtynių dalį rezultatas buvo 45:54.

Pirmosiomis ketvirtojo kėlinio minutėmis A.Šlekonis padidino atstumą iki 11 taškų (45:54), tačiau tai kas nutiko vėliau, priminė tikrą košmarą svečiams. „RVG Baldai“ visą likusį ketvirčio laiką (9 minutes ir 39 sekundes) tylėjo ir nė karto nepralaužė priešininkų gynybos. „RVG Baldai“ šiame kėlinyje itin prastai atakavo krepšį (dvitaškiai 1/9, tritaškiai 0/4), prarado net 9 kamuolius ir nė iš toli neprilygo pakyliai ir su pasitikėjimu rungtyniaujančiai „Rapalai“. Dar neįpusėjus kėliniui M.Pažėros tritaškiai persvėrė rezultatą aikštės šeimininkų naudai (58:56), o per likusias 6 minutes „Rapala“ pelnė dar 13 taškų, laimėjo atkarpą 26:0 ir pasiekė puikią pergalę rezultatu 71:56.

Gediminas Mickevičius („Rapala“):

Pradžia buvo gera, bet paskui leidot varžovams pasidžiaugti iniciatyvą, kas privertė paskutiniame kėlinyje gelbėtis. Tiesa gelbėjimosi procesas ėjo gana sklandžiai ir ketvirtajame kėlinyje leidote varžovams įmesti vos 2 taškus. Ar gera gynyba ir buvo raktas į pergalę?

„Taip. Manau, kad padėjo gera gynyba ir užsivedimas. Varžovai truputį užmigo, kai atsiplėšė į priekį. Mes lyg ir susitaikėm su pralaimėjimu, bet tuo pačiu ir toliau kovojom Griebėm juos už nasrų ir parodėm, kad galim atsitiesti ir laimėti tokias rungtynes. Aišku varžovai nebuvo patys silpniausi. Jauni, greitai, bėga. Mūsų daug žaidėjų šiandien nesusirinko, bet parodėm, kad galime laimėti ir tokiomis situacijomis.“

Tautvydas Cylikas („RVG Baldai“):

Viską laikėte savo rankose, bet paskutinis kėlinys buvo tragiškas ir jame viskas apsivertė aukštyn kojomis. Kodėl?

„Po dviejų kėlinių pabėgo keletas žaidėjų, kurie buvo svarbus komandai ir išsimušėm iš ritmo. Mes išsimušėm iš ritmo, o varžovai pataikė tritaškius per rankas. Na ir rezultatas aiškus.“

„Rapalą“ į pergalę vedė L.Kalėda (23 tšk., 7 atk. k.), M.Pažėra (22 tšk., 10 atk. k., 6 išpr. pr.), V.Adomaitis (13 tšk., 8 atk. k.), G.Mickevičius (9 tšk.) ir A.Vyšniauskas (4 tšk., 12 atk. k.).

„RVG Baldų“ gretose pasižymėjo M.Stankevičius (18 tšk., 13 atk. k., 5 rez. p., 2 bl., 6 išpr. pr.), M.Gailiūnas (12 tšk., 5 rez. p., 6 išpr. pr.), K.Zujus (8 tšk., 9 atk. k.), E.Šipila (8 tšk., 6 atk. k.) ir R.Šipila (4 tšk.).

„Įmonių“ lygos „Rind“ pirmenybėse „Rapala“ pasiekė ketvirtąją pergalę iš tiek pat galimų (4-0). „RVG Baldų“ sąskaitoje trys nesėkmės ir vienintelis laimėjimas (1-3).

„Sanitex“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Rapalą“ (2016 vasario 11 d., ketvirtadienis, 22:08 val.)Banguotose rungtynėse „Chemcentras“ palaužė „Rapalą“ (2015 gruodžio 10 d., ketvirtadienis, 22:46 val.)ASU & Co „AgroVIS“ tik rungtynių pabaigoje palaužė „RVG Baldai“ (2016 vasario 14 d., sekmadienis, 00:11 val.)Puikiai sužaista antra rungtynių pusė leido „RVG Baldams“ žengti į pusfinalį (2016 kovo 08 d., antradienis, 00:55 val.)Beveik visas rungtynes pirmavusi „Rapala“ įveikė „Ryterną“ (2015 spalio 28 d., trečiadienis, 22:21 val.)Pirmoje rungtynių pusėje dantis rodžiusi „Rapala“ neįkando „Restauratorių & Hausos“ riešuto (2016 sausio 07 d., ketvirtadienis, 22:00 val.)„RVG Baldai (S)“ tik rungtynių pabaigoje palaužė „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipą (2016 sausio 05 d., antradienis, 00:21 val.)Po atkaklių rungtynių „Lemora“ neužkibo ant „Rapala“ kabliuko ir šventė pergalę. (2016 sausio 18 d., pirmadienis, 23:10 val.)„Ryterna“ net 66 taškų skirtumu sutriuškino „RVG Baldus“ (2015 lapkričio 18 d., trečiadienis, 21:24 val.) „Celsis“ po permainingos kovos palaužė „RVG Baldai“ ekipą (2015 lapkričio 03 d., antradienis, 21:58 val.)