UNITED vs ARV AUTO (86:58)B lyga, "Baltik sport" pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2012 kovo 18 d., Sekmadienis, 13:00 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas LT-48239

„United“ – viena koja pusfinalyje

2012 kovo 18 d., Sekmadienis, 17:23 val., peržiūros: 3042

Kovo 18 dieną, sekmadienį, „Santaros“ gimnazijoje įvyko „B“ lygos „Baltik Sport“ pirmenybių pirmasis ketvirtfinalio mūšis tarp savo aikštėje žaidusių „United“ ir „ARV Auto“. Jau pirmame ketvirtyje „United“ atsiplėšė ir įgijo dviženklį pranašumą. Nors antrajame kėlinyje “ARV Auto” ėmė lipti varžovams ant kulnų, tačiau tai truko neilgai ir įpusėjus rungtynėms „United“ susikrovė 16 taškų pranašumą. Po didžiosios pertraukos iniciatyvą toliau savo rankose laikė aikštės šeimininkai ir paskutiniame kėlinyje įgijo jau 30 taškų persvarą. Visgi, per likusį laiką „ARV Auto“ sumažino šį skaičių, tačiau vis tiek turėjo pripažinti akivaizdų „United“ pranašumą rezultatu 86:58.

Rungtynių pradžioje pora sėkmingų atakų padėjo „ARV Auto“ įsiveržti į priekį (2:5). Tačiau netrukus savo žodį tarė „United“ krepšininkai ir 6 taškai be atsako padėjo jiems perimti pirmaujančiųjų estafetę (8:5). Kurį laiką svečiai alsavo „United“ į nugarą, bet kėlinio pabaigoje prabilo D.Razulis, kuris pelnė 7 taškus iš eilės ir padėjo „United“ po pirmojo kėlinio susikrauti 10 taškų persvarą – 19:9.

Antrąjį kėlinį ryžtingiau pradėjo „ARV Auto“ ir laimėta atkarpa 2:8 padėjo šiai ekipai priartėti iki 4 taškų (21:17), o netrukus tritaškį smeigė D.Stankevičius ir „United“ tapo ranka pasiekiami (25:22). Vis dėlto, labiau priarėti aikštės šeimininkai neleido, antroje kėlinio pusėje surinko 7 taškus be atsako ir vėl nutolo dviženkliu skirtumu (32:22). Kėlinio pabaigoje „United“ dar kartą smogė varžovams į paširdžius, spurtavo 8:0 ir įpusėjus rungtynėms įgijo 16 taškų persvarą – 43:27.

Po didžiosios pertraukos „United“ kurį laiką lenkė varžovus žingsneliu ir įgijo 20 taškų persvarą (51:31). Visgi, „ARV Auto“ nepasidavė, surengė keletą sėkmingų atakų ir po dviejų iš eilės D.Stankevičiaus tritaškių, skirtumas ištirpo iki 13 taškų (53:40). Tiesa, kėlinio pabaigoje savo žodį tarė A.Gedminas ir šio krepšininko taiklūs metimai sugrąžino „United“ 17 taškų persvarą. Po trijų kėlinių rezultatas buvo 60:43.

Ketvirtojo kėlinio pirmosiomis minutėmis „United“ ėmė dėlioti paskutinius taškus šiame susitikime ir kėlinį pradėjo spurtu 8:0, po kurio skirtumas šoktelėjo iki 25 taškų (68:43). Nors kurį laiką svečiai išlaikė apylygį žaidimą ir net sušvelnino atsilikimą, bet „United“ nemažino apsukų ir po ketvirtojo iš eilės D.Razulio taško, skirtumas pasiekė 30 taškų ribą (86:56). Visgi, 10 taškų šiame kėlinyje surinkęs M.Latkauskas dar suspėjo sumažinti „ARV Auto“ nuostolius, tačiau svečiai vis tiek turėjom pripažinti akivaizdų „United“ pranašumą rezultatu 86:58.

Po rungtynių nugalėtojų ekipos emocinis lyderis Marius Lebedys sakė: "Smagu laimėti, Suprantu, kad varžovams buvo sunku, nes buvo šešiese. Mano komanda šiandiena žaidė tikrai gerai ir neturiu jiems jokių priekaištų."

"ARV Auto" komandos atstovas Arūnas Rimas po susitikimo kalbėjo: "Šiandien nebuvom nusiteikę rungtynėms. Likus valandai vos pavyko surinkti 6 žmones... Tai ir gavosi ne rungtynės, o cirkas. Ir šiaip sekmadienis ir dar 13 valanda nėra labai parankus laikas mūsų komandai. Namie stengsimės sužaisti geriau ir neleisti jiems rengti greitų atakų, dėl kurių šiandien jie susikrovė tokį pranašumą."

"United" į pergalę vedė D.Razulis (28 tšk., 10 atk. k., 31 naud. b.), A.Gedminas (15 tšk., 5 rez. per.), G.Jevstignejevas (12 tšk., 16 atk. k., 6 rez. per., 2 bl., 31 naud. b.), P.Grikštas (11 tšk.) ir D.Stankaitis (8 tšk., 11 atk. k., 6 rez. per.).

"ARV Auto" gretose pasižymėjo M.Latkauskas (20 tšk., 13 atk. k.), S.Stankevičius (18 tšk.), E.Mičkauskas (10 tšk., 11 atk. k., 6 išpr. pr.) ir A.Rimas (8 tšk.).

Tai buvo pirmosios "B" lygos "Baltik Sport" pirmenybių pagrindinio turnyro ketvirtfinalio serijos rungtynės iki dviejų pergalių.

"United" ir toliau žygiuoja pergalingai (2011 gruodžio 01 d., ketvirtadienis, 22:26 val.)"United" tęsia pergalių odisėją (2011 lapkričio 27 d., sekmadienis, 14:56 val.)"United" įveikė dar vieną varžovą (2012 sausio 15 d., sekmadienis, 15:36 val.)"United" iškovojo šeštąją pergalę iš eilės (2011 lapkričio 28 d., pirmadienis, 23:41 val.)"United" ketvirtame kėlinyje palaužė "Forto Amicus & Gamteką" (2012 sausio 08 d., sekmadienis, 17:20 val.)"ARV Auto" užtrenkė "United" ekipai duris kovoje dėl medalių (2012 kovo 30 d., penktadienis, 00:22 val.)"United" penketukas nugalėjo "Sporto manijos & Vailendas" ekipą (2012 sausio 22 d., sekmadienis, 23:36 val.)Permaininga kova baigėsi "United" pergale (2011 lapkričio 03 d., ketvirtadienis, 22:48 val.)"United" pergalingai pradėjo "B" lygos pirmenybes (2011 spalio 20 d., ketvirtadienis, 13:48 val.)"United" reguliarųjį sezoną baigė pergale, kuri nutraukė trijų iš eilės nesėkmių seriją (2012 kovo 07 d., trečiadienis, 20:50 val.)