Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ vs 0Septyni (72:68)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2019 kovo 03 d., Sekmadienis, 18:15 val. @ Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų mokykla, Žeimenos g. 66, Kaunas, LT-49331

Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ iššvaistė solidžią persvarą, tačiau įveikė „0Septyni“ krepšininkus

2019 kovo 03 d., Sekmadienis, 20:04 val., peržiūros: 784

Sekmandienį, Kovo 3 – ąją dieną, Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų mokyklos salėje įvyko C lygos atkrintamosios rungtynės tarp komandų šeimininkų „Lietuvos karininkų ramovė“ ir svečių „0Septyni“.

Rungtynių pradžioje „Lietuvos karininkų ramovė“ įsiveržė į priekį ir įpusėjus pirmajam ketverčiui pirmavo. Ketverčio antra pusė buvo labai nerezultatyvi, o aikštelės šeimininkai pasinaudojo svečių klaidomis ir savo pranašumą padidino 14 taškų – 25:11.

Antrajame kėlinuke „Lietuvos karininkų ramovė“ ekipa spurtavo ir nepaleido įgito dviženklio pranašumo – 35:13. Dviženklią persvarą šeimininkams pavyko išlaikyti iki pat ketverčio pabaigos, kuriam pasibaigus pirmavo – 41:27.

Antroje rungtynių pusėje keitėsi ne daug kas, šeimininkai ir toliau iš lėto didino persvarą, o niekaip nepasiduodantys priešininkai bandę ją sumažinti, bet penktąją minutę svečiai padarė kelias greitas atakas ir po truputį pradėjo mažinti savo atsilikimą. Nors „Lietuvos karininkų ramovė“ atsipalaidavo gynyboje, trečiąjį ketvirtį vstiek laimėjo jie- 52:43.

Ketvirto ketverčio pirmoje pusėje komandos keitėsi taikliais metimais. „0Septyni“ tritaškiai pamažu mažino šeimininkų persvarą. Penktą minutę komandas skyrė keturi taškai (60:56). Kėlinio pabaigoje „0Septyni“ išlygino rezultatą (60:60) ir sugebėjo išprovokuoti pratęsimą – 62:62. Pratęsimas buvo įtemptas, nes komandos apsikeistavo taikliais metimais, bet likus kelioms sekundėms iki pratęsimo pabaigos, „Lietuvos karininkų ramovė“ imetė sunkų metimą ir išprovokavo baudą, kas lėmė jų laimėjima rezultatu – 72:68.

„Lietuvos karininkų ramovė“ treneris M.Giedraitis: Iš pradžių susikaupe ir pasiryže atėjome laimėti. Bet paskui šiek tiek atsipalaidavome ir paleidome žaidimą, kas lėmė pratęsima. Bet paskui vėl susikaupėme ir laimėjome.

Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ įveikė negausiai susirinkusius „Kauno Švaros“ krepšininkus (2018 lapkričio 13 d., antradienis, 22:52 val.)Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ nesunkiai įveikė KK „Žaibą“ (2019 sausio 27 d., sekmadienis, 19:15 val.)Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ turėjo pripažinti SK „Mattas“ pranašumą (2019 sausio 16 d., trečiadienis, 21:33 val.)Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ pasiekė užtikrintą pergalę (2018 gruodžio 02 d., sekmadienis, 22:37 val.)Mažosios taurės aštuntfinalyje Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ įveikė „0Septynis“ (80:70) (2019 kovo 07 d., ketvirtadienis, 22:24 val.)Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ susitvarkė su „Elektromontuotoju“ (70:46) (2019 sausio 13 d., sekmadienis, 20:40 val.)Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ neatsilaikė prieš „Resmila.lt“ ir krito namuose (2018 lapkričio 21 d., trečiadienis, 23:29 val.)Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ antroje rungtynių pusėje turėjo pripažinti „Krugės karių“ pranašumą (2019 sausio 06 d., sekmadienis, 20:54 val.)„Baltic Master & Kauno NTI-PN“ palaužė „0Septyni“ krepšininkus (2019 vasario 20 d., trečiadienis, 19:53 val.)„Feniksas“ nesunkiai nugalėjo Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ (2019 vasario 03 d., sekmadienis, 19:32 val.)