Kauno TPMC ‒ 2 vs Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ (67:52)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2019 kovo 12 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Pirmose 1/4 rugtynėse „Kauno TPMC ‒ 2“ comebackas ir pergalė prieš Asociaciją „Lietuvos karininkų ramovė“

2019 kovo 12 d., Antradienis, 22:05 val., peržiūros: 595

Kovo 12 d., antradienį, KTPMC didžiojoje sporto salėje įvyko C lygos Mažosios taurės pirmosios ketvirtfinalio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai – „Kauno TPMC ‒ 2“ ir svečiai – Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“.

Rungtynės prasidėjo labai nerezultatyviai ir sužaidus beveik šešias minutes pirmajame kėlinyje rezultatas buvo vos 6:2. Kėlinuko antroje pusėje Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ surengė spurtą 0:8 ir po pirmo kėlinuko pirmavo 6:10.

Antrajame kėlinyje keturi tolimi tikslūs A. Stankevičiaus metimai leido svečiams įgyti dviženklį pranašumą ir po dviejų ketvirčių pirmauti 17:28.

Trečiąjį kėlinį „Kauno TPMC ‒ 2“ pradėjo aktyviu presingu nuo pat galinės linijos, kas iškart privertė klysti svečius ir tik sužaidus keturias minutes kėlinyje jau buvo lygu 30:30. Ir toliau rungtynės vyko taškas į tašką, o po trijų kėlinių minimalia persvara 43:44 pirmavo Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“.

Lemiamame kėlinyje „Kauno TPMC ‒ 2“ dviem tritaškiais persvėrė rungtynių rezultatą – 49:45. Nuo to momento šeimininkų vadžiose buvo visa žaidimo kontrolė, o iki rungtynių galo jie sugebėjo net įgyti dviženklį pranašumą ir laimėti šias rungtynes 67:52 (6:10, 11:18, 26:16, 24:8).

Gražioje kovoje “Kauno TPMC ‒ 2” nusileido Asociacijai “Lietuvos karininkų ramovė” (2018 gruodžio 16 d., sekmadienis, 23:01 val.)Kauno TPMC-2 antrą kartą nugalėjo Asociaciją „Lietuvos karininkų ramovė“ (2019 kovo 13 d., trečiadienis, 22:24 val.)„Feniksas“ nesunkiai nugalėjo Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ (2019 vasario 03 d., sekmadienis, 19:32 val.)Kovoje iki paskutinių sekundžių pergalę pasiekė Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ (2019 sausio 09 d., trečiadienis, 23:09 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ pasiekė svarbią pergalę prieš „ExMarkets“ (2019 sausio 28 d., pirmadienis, 22:22 val.)Mingaudas Giedraitis paskutinę sekundę išplėšė pergalę Asociacijai „Lietuvos karininkų ramovė“ (2019 vasario 17 d., sekmadienis, 20:08 val.)Mažosios taurės aštuntfinalyje Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ įveikė „0Septynis“ (80:70) (2019 kovo 07 d., ketvirtadienis, 22:24 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ nepasipriešino „Elektromontuotojams“ (2019 sausio 16 d., trečiadienis, 20:31 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ po inirtingos kovos palaužė „Kriugės karius“ (2018 gruodžio 13 d., ketvirtadienis, 19:20 val.)“Kauno TPMC-2” komandai nepavyko pasiekti pergalės prieš svečių komandą BC “Prisikėlę” (2018 gruodžio 04 d., antradienis, 20:59 val.)