Best 4 You vs Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas (57:62)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 lapkričio 04 d., Sekmadienis, 17:15 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ iššvaistė persvarą, bet pergalę išsaugojo

2018 lapkričio 04 d., Sekmadienis, 18:27 val., peržiūros: 849

Lapkričio 4 dieną, 17:15 val., J .Dobkevičiaus mokyklos sporto salėje, susitiko „Įmonių“ lygos komandos „Best 4 You“ (šeimininkai) ir „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ (svečiai). Rungtynės buvo gana lygios ir atkaklios, o nugalėtojas paaiškėjo tik antroje rungtynių dalyje. Geriau sužaistas trečiasis kėlinukas leido nutolti „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ žaidėjams. Nors šeimininkai ir sugebėjo priartėti, bet kovoti toliau jiems pritrūko laiko 57:62 (17:21, 11:11, 12:22, 17:8)

Rungtynių pradžia buvo gana lygi, komandos nežaidė rezultatyviai, buvo daug broko žaidime, krepšininkai dažnai klydo visiškai paprastose sitaucijose. Vis tik kiek geriau atrodė svečiai, kurie pasiekė nedidelį pranašumą ir sugebėjo išlikti priekyje iki pat ilgosios pertraukos. Po labai nerezultatyvaus, tačiau lygaus antrojo kėlinuko priekyje vis dar išliko „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ 28:32.

Antroje rungtynių dalyje „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ puikiai išnaudojo savo ūgio pranašumą ir sparčiai krovėsi persvarą. Skirtumas augo, kol galiausiai pasiekė beveik dvidešimties taškų ribą. Trumpesnis suolelis „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ komandai kiek pakišo koją, nes ketvirtojo kėlinuko metu jie nebeturėjo pakankamai jėgų, pradėjo klysti. Vis tik „Best 4 You“ ekipai išsigelbėti jau nebeužteko laiko ir pergalė atiteko svečiams 57:62.

Erikas Rakickas („Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“):

„iššvaistėme persvą, bet ne dėl to, jog per anksti patikėjome pergale, bet todėl, kad turėjom trumpesnį suolelį ir pritrūkome jėgų.

„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Acme Group“ ekipą (2018 lapkričio 06 d., antradienis, 18:55 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ pasiekė pergalę po pratęsimo ir keliauja į finalą (2019 balandžio 17 d., trečiadienis, 23:28 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ lengvai susitvarkė su „Celsio“ pasipriešinimu (2018 gruodžio 11 d., antradienis, 19:24 val.)Atkaklioje kovoje „Juozo vitkaus inžinerijos batalionas“ išplėšė pergalę paskutinėmis sekundėmis (2019 vasario 26 d., antradienis, 22:54 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ nesunkiai įveikė „Telia“ (2018 spalio 22 d., pirmadienis, 20:42 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ užtikrintai įveikė „Celsį“ (2019 sausio 29 d., antradienis, 21:10 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ po atkaklios kovos įveikė savo varžovus (2019 kovo 31 d., sekmadienis, 17:50 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas “ po atkaklios kovos palaužė savo varžovus (2019 sausio 14 d., pirmadienis, 22:42 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ lengvai susitvarkė su „Brentex Trailer & Partner“ (84:57) (2018 lapkričio 20 d., antradienis, 19:47 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ po pratęsimo palaužė „TransUnion“ (2019 balandžio 14 d., sekmadienis, 20:34 val.)