Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas vs Brentex Trailer & Partner (54:53)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 vasario 26 d., Antradienis, 21:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Atkaklioje kovoje „Juozo vitkaus inžinerijos batalionas“ išplėšė pergalę paskutinėmis sekundėmis

2019 vasario 26 d., Antradienis, 22:54 val., peržiūros: 753

Vasario 26 dieną, 21:30 val., Kauno kolegijos sporto salėje susitiko “Įmonių“ lygos komandos “Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas” (šeimininkai) ir „Brentex Trailer & Partner“ (svečiai). Rungtynės baigėsi rezultatu 54:53 (18:10, 9:20, 13:19, 14:4).

Pirmajame kėlinyje geriau sekėsi šeimininkų komandai. Nors ir pusę kėlinio komandos žaidė apylygiai, tačiau antroje kėlinuko pusėje šeimininkai surengė spurtą ir išsiveržė rezultatu 10:18. Antrajame kėlinyje svečiams pavyko greitai atsigauti ir išlygitni rezultatą. Pusę kėlinio komandos žaidė taškas į tašką, kol svečiai nesurengė dar vieno spurto ir išsiveržė į priekį 5 taškais. Baigiantis pirmai rungtynių pusei priekyje „Brentex Trailer & Partner“ rezultatu 27:30.

Trečiajame kėlinyje „Brentex Trailer & Partner“ komandai vėl pavyko įgyti solidesnį pranašumą. Visą kėlinį tolygiai didinę savo pranašumą, kėlinio gale jau turėjo 9 taškų pliusą (40:49). Ketvirtajame kėlinyje šeimininkų komandai pavyko rasti jėgų ir užsivesti spurtui, po kurio rezultatas tapo lygus. Iki rungtynių pabaigos komandos žaidė taškas į tašką ir šiek tiek daugiau sėkmės atiteko “Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas”, kuri šventė pergalę rezultatu 54:53.

“Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas” komandos treneris T.Ališauskas: „Na, nežinom kas šiandien padėjo mums laimėti, tikriausiai stebuklas. Iš tikro paskutiniame kėlinyje varžovai pavargo ir greitomis atakomis atlošėm taškus, o vėliau viskas išsisprendė sėkmingai.“

Tik po atkaklios kovos „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ įveikė varžovus (2018 lapkričio 13 d., antradienis, 19:16 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ pasiekė pergalę po pratęsimo ir keliauja į finalą (2019 balandžio 17 d., trečiadienis, 23:28 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ iššvaistė persvarą, bet pergalę išsaugojo (2018 lapkričio 04 d., sekmadienis, 18:27 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Acme Group“ ekipą (2018 lapkričio 06 d., antradienis, 18:55 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ lengvai susitvarkė su „Celsio“ pasipriešinimu (2018 gruodžio 11 d., antradienis, 19:24 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ po pratęsimo palaužė „TransUnion“ (2019 balandžio 14 d., sekmadienis, 20:34 val.)Įtemptame ir lemiamame aštuntfinalio mūšyje ‒ „Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono“ pergalė (2019 kovo 25 d., pirmadienis, 20:32 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ nesunkiai įveikė „Telia“ (2018 spalio 22 d., pirmadienis, 20:42 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ užtikrintai įveikė „Celsį“ (2019 sausio 29 d., antradienis, 21:10 val.)D. Adomaitis atvedė „Juozo Vitkaus inžinerijos batalioną“ į pergalę prieš „Požemines linijas ‒ POLI“ (2019 vasario 12 d., antradienis, 22:11 val.)