0Septyni vs Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ (70:80)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2019 kovo 07 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Mažosios taurės aštuntfinalyje Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ įveikė „0Septynis“ (80:70)

2019 kovo 07 d., Ketvirtadienis, 22:24 val., peržiūros: 753

Kovo 7d., Ketvirtadienį, 20:30val., J. Dobkevičiaus progimnazijoje įvyko C lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, Mažosios taurės, aštuntfinalio 3-iosios serijos rungtynės, kuriose susitiko: šeimininkai – „0Septyni“ ir svečiai – Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“.

Rungtynes 6:0 pradėjo „0Septyni“, tačiau varžovai greit atsakė tuo pačiu ir išlygino rezultatą. Antroje pirmojo ketvirčio dalyje spurtą surengė „Lietuvos karininkų ramovė“ ir susikrovė 9 taškų pranašumą (8:17). Kėlinio pabaigoje svečiams pavyko išlaikyti pranašumą – 10:18. Antrąjį kėlinį vėl gera atkarpa pradėjusiems svečiams pavyko padidinti persvarą iki dviženklės (12:26), tačiau įpusėjus kėliniui savo spurtu atsakė šeimininkai ir sumažino deficitą iki 3 taškų (25:28). Likusią pirmosios rungtynių pusės dalį ekipos žaidė apylygiai – 31:36.

Trečiąjį ketvirtį sėkmingai pradėjusiems „0Septyni“ krepšininkams pavyko sumažinti atsilikimą iki minimalaus, o įpusėjus kėliniui šeimininkai persverė rezultatą (47:46). Vis gi, kėlinio pabaiga palankiau susiklostė svečiams, o G. Gylio tolimas metimas paskutinę trečiojo ketvirčio sekundė padidino „Lietuvos karininkų ramovės“ pranašumą iki 6 – 52:58. Ketvirtojo kėlinio pradžioje svečiai padidino persvarą iki 11 ir neprisileido varžovų arčiau. Solidžiau trečiąsias serijos rungtynes sužaidę Asociacijos „Lietuvos karininkų ramovė“ krepšininkai šventė pergalė ir iškovojo vietą ketvirtfinalyje – 70:80 (10:18, 21:18, 21:22, 18:22).

Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ nesunkiai įveikė KK „Žaibą“ (2019 sausio 27 d., sekmadienis, 19:15 val.)Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ susitvarkė su „Elektromontuotoju“ (70:46) (2019 sausio 13 d., sekmadienis, 20:40 val.) Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ iššvaistė solidžią persvarą, tačiau įveikė „0Septyni“ krepšininkus (2019 kovo 03 d., sekmadienis, 20:04 val.)Kauno TPMC-2 antrą kartą nugalėjo Asociaciją „Lietuvos karininkų ramovė“ (2019 kovo 13 d., trečiadienis, 22:24 val.)Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ neatsilaikė prieš „Resmila.lt“ ir krito namuose (2018 lapkričio 21 d., trečiadienis, 23:29 val.)Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ įveikė negausiai susirinkusius „Kauno Švaros“ krepšininkus (2018 lapkričio 13 d., antradienis, 22:52 val.)Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ turėjo pripažinti SK „Mattas“ pranašumą (2019 sausio 16 d., trečiadienis, 21:33 val.)„Feniksas“ nesunkiai nugalėjo Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ (2019 vasario 03 d., sekmadienis, 19:32 val.)Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ pasiekė užtikrintą pergalę (2018 gruodžio 02 d., sekmadienis, 22:37 val.)Mingaudas Giedraitis paskutinę sekundę išplėšė pergalę Asociacijai „Lietuvos karininkų ramovė“ (2019 vasario 17 d., sekmadienis, 20:08 val.)