„C“ lygos reitingas (XII)2020 sausio 13 d., Pirmadienis, 08:22 val.; peržiūros: 2083

NaujienaKomentarai

1.

SK NEVERONYS

Sezono rezultatas: 9-0

Savaitės mačai: W vs KSM 80:74

Neklumpantys SK „Neveronys“ turėjo pavargti su KSM’93 ekipa. Gudeliauskas su 29 taškais buvo nesustabdomas.

2.

KM ŽALGIRIS

Savaitės mačai: W vs SPA 85:80

KM „Žalgiris“ paprakaitavo su „Sparta“. Nors prieš ketvirtąjį kėlinį KM „Žalgiris“ turėjo 14 taškų pranašumą, tačiau rungtynių pabaigoje skirtumas kiek sumažėjo. Visgi užtikrinai žaidimo kontrolę savo rankose laikęs „Žalgiris“ pasiekė devintąją pergalę paeiliui.

3.

ALTA TRANSPORTAS – UNITED 2

Savaitės mačai: W vs GZP 87:76; W @ T.A.D 58:101

Vos po naujųjų metų įvykusi pirmoji „D“ lygos lyderių akistata buvo pakankamai įdomi, tačiau su tikėtinu rezultatu. „Alta Transportas United 2“ įrodė savo pranašumą ir pelnytai tapo vienvalde grupės lydere. Lygiai po savaitės „United“ vyrai nepatyrė didesnio pasipriešinimo ir lengvai susitvarkė su „T.A.D“.

Savaitės mačai: W @ BED 67:122

„KP“ pasiekė užtikrintą pergalę prieš „Be derinių“ ekipą ir iškovojo devintąją pergalę. Likusią sausio dalį komanda praktiškai poilsiaus ir turės vos vienerias rungtynes.

6.

SK MATTAS

Sezono rezultatas: 7-1

Savaitės mačai: W @ LG 69:98

SK „Mattas“ nukovė „Lietuvos geležinkelius“ ir iškovojo septintąją pergalę. Vos vieną pralaimėjimą turintis SK „Mattas“ išlieka vienu rimčiausiu pretendentų užkopti ant „C“ lygos nugalėtojų pakylos.

7.

GZP-2

Savaitės mačai: L @ ALT 87:76

Po švenčių neatsigavęs Maciulevičius atrodė itin blankus, o „GZP“ patyrę pirmąją nesėkmę šių metų „C“ lygoje ir iškrito iš lyderių grupės.

8.

RYTERNA GROUP
Sezono rezultatas: 7-3

Savaitės mačai: W vs BAT 88:70

Dar vieną pergalę iškovojo „Ryterna Group“ nugalėjusi „Batniavą“. A.Kručas ir jo 31 taškas davė didelių dividendų rungtynių pabaigoje.

9.

KMAIK

Sezono rezultatas: 6-2

10.

KSM‘93

Savaitės mačai: L @ NEV 80:74

Dar vieno grando „KSM“ ekipai patiesti nepavyko. Jankausko, Staniukaičio ir Mološčiako vedamas KSM, neatsilaikė prieš SK „Neveronis“.

11.

KAUNO ŠVARA

Savaitės mačai: L @ BTR 77:57;

Netikėtą pralaimėjimą patyrė „Kauno švara“ be kelių savo lyderių nusileidusi „Baltic Transline“. Vos 37,5 procento iš žaidimo atakavęs G.Palinauskas neišgelbėjo savo komandos net ir pelnęs 23 taškus.

12.

KAUNO RAMI

Sezono rezultatas: 5-3

13.

KAUNO NTI-PN

Savaitės mačai: L vs RES 73:88

Gerai sezoną pradėjusi Kauno „NTI-PN“ vis dažniau patiria pralaimėjimo kartėlį. Šįkart „NTI“ neatsilaikė prieš „Resmila.lt“ ekipą.

14.

ARKUS

15.

HIKVISION

Savaitės mačai: W @ GEM 85:81

Po ilgesnės pertraukos į reitingą sugrįžo tris pralaimėjimus turintis „Hikvision“ kolektyvas. Mažoje grupėje rungtyniaujantys „Hikvision“ pirmąjį ratą užbaigė smarkiai pralaimėdami ketvirtąjį kėlinį ir išvaistę turėtą pranašumą, tačiau vis vien iškovoję svarbią pergalę.

16.

SPARTA

Sezono rezultatas: 5-4

Savaitės mačai: L @ ZAL 85:80

„Sparta“ karingai priešinosi „Žalgiriui“, o Prabulis kaip niekad buvo sunkiai sulaikomas. Visgi 35 taškų jo performansas nepadėjo „Spartai“ iškovoti pergalės prieš vienus iš lygos lyderių.