„C“ lygos reitingas (VIII)2019 gruodžio 02 d., Pirmadienis, 08:55 val.; peržiūros: 1818

NaujienaKomentarai

1.

ALTA TRANSPORTAS – UNITED 2
Sezono rezultatas: 6-0

Savaitės mačai: W @ TAD 59:104

Iki tol pernelyg nepersistenge „Alta Transportas – United 2“ vyrai, šį savaitgalį 45 taškų skirtumu sutvarkė „T.A.D“ ekipą ir iškovojo šeštąją pergalę.

2.

GZP-2

Savaitės mačai: W vs ALA 76:65; W @ ARK 72:65

Sėkmingai sužaidę dvigubą savaitę „GZP-2“ krepšininkai kyla į antrąją vietą reitinge. Abejose rungtynėse praleidę po 65 taškus, demonstravo pastangas gynyboje.

Savaitės mačai: W vs OLI 102:80

Veteranų kupinas „Krepšinio Pasaulis“ nukovė „Olimpą“ 22 taškų skirtumu ir kitą savaitę turės rimčiausią testą šiais metais – KM „Žalgiris“.

5.

KM ŽALGIRIS

Savaitės mačai: W vs ZAL02 58:45

Nerezultatyviame gynyba paremtame mače KM „Žalgirio“ derbis pasibaigė pirmosios komandos pergale. Per antrą ir ketvirtą kėlinius KM „Žalgiris“ praleido vos 14 taškų.

6.

BC „Skroblų alėja – Straight“

Savaitės mačai: W vs RES 70:50

BC „Skroblų alėja – Straight“ ir toliau nemato vargo ir iškovojo penktąją pergalę. Tokiu užtikrintu žaidimu tikėtina, jog pirmąjį etapą ši komanda baigs sausu rezultatu.

Savaitės mačai: W @ VIL 62:100

Ketvirtąją pergalę iš eilės iškovojo „KSM‘93“. Staniukaičio ir Jankausko vedamas KSM sutriuškino „Vilkus“.

9.

TPMC-2

Savaitės mačai: W vs BAT 84:68

TPMC-2 ir toliau nemažina apsukų ir laimėjo penktą sykį iš eilės. Tai buvo ketvirtoji pergalė namuose iš tiek pat galimų.

10.

KAUNO RAMI

Sezono rezultatas: 4-1

Savaitės mačai: W vs BAT 82:57

Gerą sezoną ir toliau tęsia „Kauno Rami“. Pergalė prieš „Batniava“ buvo įtikiniama, o Petraitis išlieka rezultatyvus. Visgi kitą savaitę laukia nepralaimėjusio „Straight“ barjeras.

11.

SPARTA

12.

KAUNO ŠVARA

Sezono rezultatas: 5-2

Savaitės mačai: W vs LG 79:72

Dar vieną dramą šiame sezone išgyveno „Kauno Švara“, po pratęsimo nugalėjusi „Lietuvos Geležinkelius“. Komandą dar labiau pastiprino Giedrius Palinauskas.

Savaitės mačai: W vs SFO 76:74

Trijų pralaimėjimų seriją nutraukė „Ryterna Group“, tačiau tai padaryti buvo labai nelengva. Vos dviem taškais nugalėtas be pergalių liekantis „Street Food – Gatvės vaikai“, kas rodo, jog „Ryterna Group“ turi nemažai problemų.