„C“ lygos reitingas (VI)2018 gruodžio 03 d., Pirmadienis, 08:50 val.; peržiūros: 3077

W @ NTI 70:95

Be pralaimėjimų žygiuojantys BC „Straight“ neklumpa ir toliau. Komandoje net 7 žaidėjai turi 10 ir daugiau taškų vidurkį.

2.

(4) Grande (6-0)

W @ KMAIK 57:90

W @ TIE 64:71

„Grande“ toliau šturmuoja pogrupį ir pasiekė dar dvi pergales, kas vis labiau leidžia galvoti apie pirmąją vietą grupėje.

W vs BCR 81:52

„Žalgiris“ nesunkiai susidorojo su „Rhino“ ir pasiekė penktąją pergalę.

7.

(9) GZP-2 (5-1)

W @ VLK 58:86

„GZP-2“ pasiekė dar vieną nesunkią pergalę, nors momentais skirtumas buvo vienženklis.

8.

(7) Hidraulinės sistemos (4-1)

9.

(10) Arkus (4-1)

W vs BAT 75:47

„Arkus“ daugiau taškų barstyti nebenori. Sulaukę Labanausko pagalbos „Arkus“ vyrai susidorojo su „Artilerijos Batalionu“.

10.

(8) Tie geresni (3-1)

L vs GRA 64:71

„Tie geresni“ ketvirtajame kėlinyje neatlaikė „Grande“ šturmo ir buvo priversti įsirašyti pirmąją nesėkmę.

11.

(14) Resmila.lt (4-2)

W @ KŠ 76:80

„Resmila.lt“ vos keturiais taškais nugalėjo pergalės džiaugsmo nepatyrusią „Kauno Švarą“ ir strigo gynyboje. Visgi pasiekta sunki pergalė leidžia pagerinti situaciją turnyrinėje lentelėje.

12.

(15) Nebajeris (4-2)

W vs RYT 67:53

„Nebajeris“ vėl grįžo į pergalių kelią ir nugalėjo pakankamai konkurencingą „Ryterna Group“ ekipą.

13.

(18) TPMC-2 (3-2)

W vs SFO 67:60

Trečiąją pergalę iš penkių iškovojo „TPMC“ dubleriai. Namuose tik ketvirtajame kėlinyje sutvarkę reikalus su „Street Food“.

14.

(16) Ryterna Group (3-3)

W vs LPS 79:75
L @ NEB 67:53

Nuostolių kupinoje dvikovoje be Silvestravičiaus ir Straigio žaidusi „Ryterna Group“, palaužė be Patašiaus ir Kereišiaus žaidusius ir toliau sėkmingai krentančius „Laipsnius“, tačiau trečiadienį neatsilaikė prieš „Nebajerį“ ir patyrė antrąją nesėkmę.

15.

Nauja Banga (3-3)
W vs JOL 90:46
W vs LG 62:59

Dvi pergales pasiekusi „Nauja banga“ prasimuša į reitingą. E. Baukys 19,3 tšk., 7,7 atk.kam. demonstruoja neblogą formą.

16.

(11) Elektromontuotojas (3-2)

L vs SKM 0:20

17.

(13) Baltic Masters – NTI-PN (2-2)

L vs STR 70:95

Po ilgos pertraukos vėl rungtyniavę „NTI-PN“ neatsilaikė prieš BC „Straight“. Visgi „NTI“ neatrodė beviltiškai ir sukovojo pakankamai rimtai.

18.

(12) KMAIK (2-2)

L vs GRA 57:90

Be Patašiaus „KMAIK“ atrodo panašiai, kaip „Elektromontuotojas“ be savojo lyderio. Tačiau šįkart „KMAIK“ neturėjo net trijų starto penketo žaidėjų, kas pasimatė rezultate.

19.

(19) 0Septyni (2-2)

20.

(20) Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ (2-2)

L @ PRI 66:42
W @ KKZ 51:68

„LKR“ pradėjo savaitę labai silpnai ir nesusitvarkė su savo puolimu prieš „Prisikėlusius“, tačiau reabilitavosi ir nugalėjo „Žaibą“.