Titranga ‒ Feniksas vs Sparta (72:52)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2021 lapkričio 14 d., Sekmadienis, 19:15 val. @ V. Kudirkos progimnazija, Trakų g. 39, Kaunas, LT-44327

„Titranga ‒ Feniksas“ iškovojo pirmąją pergalę

2021 lapkričio 14 d., Sekmadienis, 21:03 val., peržiūros: 417

Sekmadienį, lapkričio 14 dieną, V. Kudirkos progimnazijos sporto salėje įvyko „C“ lygos rungtynės tarp A pogrupio komandų – vietos „Titranga – Feniksas“ bei svečių „Sparta“.

Rungtynes kur kas sėkmingiau pradėjo aikštelės šeiminikai, kurie bėgo į greitą puolimą ir ten rinkosi lengvus taškus. Gana greitai skirtumas tarp komandų išaugo jau iki dviženklio. Per likusį kėlinio laiką „Spartos“ ekipai pavyko pristabdyti varžovų bėgimą į priekį, o rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 22:13. Antrojo ketvirčio pradžioje abi komandos strigo puolime ir kurį laiką nebuvo įmetusios taškų. Vėliau savo puolimą kiek atgaivino „Titranga – Feniksas“, kurie dar labiau nutolo nuo savo varžovų ir įgijo jau didesnį nei 20-ies taškų pranašumą. Per likusį kėlinio laiką niekas per daug nepasikeitė, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 43:21.

Trečiojo ketvirčio pradžioje „Sparta“ ir toliau klimpo varžovų gynyboje, bet šįkart patys demonstravo gana neblogą gynybą ir labai toli varžovų nepaleido. Ketvirčio pabaigoje jie sužaidė neblogą atkarpą ir gana ženkliai apkirpo savo deficitą. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 54:36. Lemiamo ketvirčio metu komandos žaidė gana apylygiai, tad skirtumas tarp komandų per daug nepakito ir „Titranga – Feniksas“ iškovojo pirmąją pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 72:52.

7 taškai

„Titranga ‒ Feniksas“ po atkaklios kovos iškovojo pergalę (2022 sausio 16 d., sekmadienis, 20:34 val.)„Titranga ‒ Feniksas“ užtikrintai įveikė Ariogalos „Urta“ (2022 vasario 15 d., antradienis, 22:28 val.)„Sparta“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš „DK-Team“  (2022 kovo 30 d., trečiadienis, 20:43 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ pasiekė lengvą pergalę (2022 vasario 28 d., pirmadienis, 22:15 val.)KM „Žalgiris“ 2005 užtikrintai įveikė „Titranga ‒ Feniksas“ ekipą (2021 gruodžio 01 d., trečiadienis, 21:27 val.)Antrojo kėlinio pradžioje pabėgę „Titranga ‒ Feniksas“ nuskynė pergalę prieš „DK ‒ Team“ (2021 gruodžio 20 d., pirmadienis, 22:21 val.)„Sparta“ pasiekė įtikinamą persvarą (2022 kovo 29 d., antradienis, 22:26 val.)Antroje rungtynių pusėje „Titranga ‒ Feniksas“ įveikė „Eldažnį & Limobus.lt“ (2022 vasario 06 d., sekmadienis, 20:27 val.)„KSM '93 ‒ Bulvaras” sutriuškino „Titranga ‒ Feniksas“ (90:52) (2021 lapkričio 28 d., sekmadienis, 20:32 val.)„UNO“ nesunkiai įveikė „Titrangą ‒ Feniksą“ (2022 sausio 30 d., sekmadienis, 20:31 val.)