Skroblų alėja vs Kauno švara (75:69)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2021 lapkričio 17 d., Trečiadienis, 19:10 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Po atkaklios kovos „Skroblų alėja“ įveikė „Kauno švarą“

2021 lapkričio 17 d., Trečiadienis, 20:37 val., peržiūros: 446

Trečiadienį Kauno TPMC sporto salėje įvyko C lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko "Skroblų alėja" ir "Kauno švara".

Rungtynės prasidėjo "Skroblų alėjos" naudai ir įpusėjus kėlinukui svečiai buvo priversti išnaudoti minutės pertraukėlę. Po pertraukėlės prie "Kauno švaros" prisijungė pagrindiniai žaidėjai, kur greitai sustatė žaidimą į vietas ir įgijo 5 taškų pranašumą ( 16:21). Antrame kėlinyje toliau tarp ekipų vyko taškas į tašką kova ir minimaliu pranašumu pirmavo "Skroblų alėja" - 37:36.

Po ilgosios pertraukos "Kauno švara" perėmė iniciatyvą į savas rankas, kur pavyko atitolti nuo varžovų ( 51:55). Lemiamame kėlinyje "Skroblų alėja" įjungė aukštesnę pavarą ir po ilgosios pertraukos persvėrė rezultatą į savas rankas ( 61:60). Per likusį laiką šeimininkai išlaikė iniciatyvą savose rankose, kur iškovojo pergalę, rezultatu – 75:69 (16:21, 21:15, 14:19, 24:14)

Viltautas Vėlaitis

„Skroblų alėja“ įveikė „Valpainiai” (2021 gruodžio 08 d., trečiadienis, 22:46 val.)Atkakliose ir permainingose rungtynėse „Skroblų alėja“  įveikė „Klausučių alaus darykla“ (2021 lapkričio 24 d., trečiadienis, 22:35 val.)Atkaklių rungtynių pabaigoje „Neveronys ‒ KKA“ įveikė „Kauno švarą“ (2022 vasario 22 d., antradienis, 21:17 val.)„Skroblų alėja“ užtikrintai įveikė „Pusė velnio“ ekipą (2022 vasario 23 d., trečiadienis, 20:20 val.)Lemiamose šešioliktfinalio rungtynėse „ICE“ įveikė „Kauno švara“ (2022 balandžio 12 d., antradienis, 21:45 val.)„Skroblų alėja“ lengvai nugalėjo Ariogalos „Urtą“ (2021 gruodžio 07 d., antradienis, 23:18 val.)II lygos didžiosios taurės aštunfinalyje: „Skroblų alėja“ įveikė BC „Audrupio“-Bonauto.lt. (2022 balandžio 07 d., ketvirtadienis, 23:08 val.)42 Rimo Petraškos taškais paženklintose rungtynėse „Valpainių“ pergalė prieš „Kauno švarą“ (93:87) (2021 gruodžio 14 d., antradienis, 21:53 val.)Matulaičių tandemas atnešė „Skroblų alėja“ ekipai pergalę prieš „Kauno Rami“ (2021 lapkričio 10 d., trečiadienis, 20:24 val.)„Skroblų alėja“ po nelengvos kovos palaužė SK „Mattas“ ekipą (2022 sausio 19 d., trečiadienis, 20:32 val.)