Lietuvos geležinkeliai vs Baltic Transline (75:61)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 kovo 08 d., Sekmadienis, 14:30 val. @ Kauno kolegija (didžioji salė), Pramonės pr. 22, Kaunas, LT-50387

„Baltic Transline“ turėjo pripažinti „Lietuvos geležinkelių“ pranašumą

2020 kovo 08 d., Sekmadienis, 15:35 val., peržiūros: 883

Sekamdienį Kauno kolegijos sporto salėje įvyko C lygos „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Lietuvos geležinkeliai“ ir „Baltic Transline“.

Rungtynės prasidėjo vangiai, o įpusėjus kėlinukui „Lietuvos geležinkeliai“ buvo priversti išnaudoti minutės pertraukėlę, nes nebuvo atsidarę taškų sąskaitos. Po pertraukėlės šeimininkai atsakė 7:0 atkarpa, o „Baltic Transline“ puolimas sustojo ( 7:9). Antrame kėlinyje aikštelės šeimininkai toliau nestabdė apsukų ir tolo nuo varžovų. „Baltic Transline“ per kėlinuką sukrapštė tik 4 taškus , o „Lietuvos geležinkeliai“ skaičiavo 26 taškų pranašumą – 39:13

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje nepasikeitė. „Lietuvos geležinkeliai“ toliau kontroliavo rungtynes, o svečiai niekaip neatrado savojo žaidmo (60:33 ). Lemiamamas kėlinukas buvo tik formalumas. AIkštelės šeimininkai be problemų išlaikė turėtą pranašumą ir iškovojo pergalę. Galutinis rezultatas – 75:61 (7:9, 32:4, 21:20, 15:28)

„Vilkai“ turėjo pripažinti „Lietuvos geležinkelių“ pranašumą (2019 spalio 15 d., antradienis, 08:44 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ turėjo pripažinti „Grande“ pranašumą (2020 sausio 26 d., sekmadienis, 21:49 val.)„Grande“ turėjo pavargti kovoje prieš „Lietuvos geležinkelius“ (2019 gruodžio 02 d., pirmadienis, 22:13 val.)„Baltic Transline“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Lietuvos geležinkelius“ (2019 gruodžio 08 d., sekmadienis, 20:17 val.)„Baltic Transline“ užtikrintai įveikė „Vilkų“ ekipą (2020 vasario 02 d., sekmadienis, 20:44 val.)„Kauno švara“ lengvai įveikė „Lietuvos geležinkelius“ (2020 vasario 18 d., antradienis, 21:28 val.)SK „Mattas“ penketukas lengvai susitvarkė su „Lietuvos geležinkeliais“ (2020 vasario 02 d., sekmadienis, 16:36 val.)„Baltic Transline“ užtikrintai įveikė „Kauno švarą“ (2020 sausio 05 d., sekmadienis, 20:34 val.)Pratęsimo pareikalavusioje kovoje: „Kauno Švara“ pergalė prieš „Lietuvos geležinkeliai“ krepšininkus (2019 lapkričio 26 d., antradienis, 23:17 val.)„Baltic Transline“ pasiimė nesunkią pergalę (2020 kovo 06 d., penktadienis, 20:29 val.)