Titranga ‒ Feniksas vs Resmila.lt (75:61)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 lapkričio 10 d., Sekmadienis, 16:10 val. @ V. Kudirkos progimnazija, Trakų g. 39, Kaunas, LT-44327

„Titranga ‒ Feniksas“ įveikė „Resmila.lt“ komandą

2019 lapkričio 10 d., Sekmadienis, 17:28 val., peržiūros: 807

Sekmadienį, lapkričio 10 dieną, V. Kudirkos progimnazijos sporto salėje įvyko „C“ lygos pirmenybių rungtynės tarp B pogrupio komandų – vietos „Titranga – Feniksas” bei svečių „Resmila.lt“. Didžiąją rungtynių dalį priekyje buvo aikštelės šeimininkai, bet svečiai dar grįžo į kovą trečiojo ketvirčio pabaigoje. Visgi, lemiamo ketvirčio metu šeimininkai nutolo nuo savo varžovų ir uždarė rungtynes.

Rungtynes kur kas geriau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie spurtavo 10:2 ir siuntė į lengvą nokdauną savo varžovus. Vis tik tuomet svečiai pelnė aštuonis taškus be atsako bei lygino rezultatą. Tačiau per likusį kėlinuko laiką „Resmila.lt“ visiškai strigo puolime, pelnė vos vieną tašką ir vėl leido savo varžovams įgyti kiek solidesnį pranašumą. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 18:11. Antrojo ketvirčio pradžioje komandos daug klydo, daug prametė metimų ir per keturias sužaistas minutes buvo pelniusios vos po du taškus. Ketvirčiui einant į pabaigą, „Titranga – Feniksas“ ekipai pavyko įgyti dviženklį pranašumą, kurį jiems pavyko išlaikyti iki pat ketvirčio pabaigos. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 36:23.

Trečiojo ketvirčio pradžioje, daugiausiai M. Maslenikovo dėka, „Resmila.lt“ pradėjo po truputį artėti prie savo varžovų ir sužaidus keturias minutes, braukė savo atsilikimą iki septynių taškų. Vėliau skirtumas tarp komandų dar labiau sumažėjo, o galiausiai iki minimumo. Visgi, ketvirčio pabaigoje „Titranga – Feniksas“ sugebėjo vėl kiek nutolti nuo savo varžovų, o rezultatas po trijų ketvirčių buvo 57:52. Lemiamo ketvirčio metu „Resmila.lt“ ekipa jau nerado jėgų pasipriešinti savo varžovams, o priedo iš rikiuotės iškrito ir vienas komandos lyderių M. Maslenikovas. „Titranga – Feniksas“ smeigė kelis taiklius tolimus metimus ir taip uždarė rungtynes. Galutinis rungtynių rezultatas 75:61.

BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ nesunkiai įveikė „Resmila.lt“ (2019 lapkričio 27 d., trečiadienis, 20:09 val.)„Titranga ‒ Feniksas“ turėjo vargo su „Batniavos“ penketuku (2020 kovo 08 d., sekmadienis, 13:38 val.)Puolimo stiliaus rungtynėse „Kauno TPMC ‒ 2“ lengvai įveikė „Resmila.lt“ komandą (2020 kovo 01 d., sekmadienis, 12:40 val.)„Batniava“ turėjo pripažinti „Resmila.lt“ pranašumą (2020 vasario 23 d., sekmadienis, 12:53 val.)„Resmila.lt“ palaužė „Titranga ‒ Fenikso“ komandą (2020 vasario 16 d., sekmadienis, 15:01 val.)„Batniava“ įrodė savo pranašumą prieš „Resmila.lt“ ekipą (2019 lapkričio 04 d., pirmadienis, 22:17 val.)Pradžioje sunkiai įsivažiavę SK „Mattas“ įveikė „Resmila.lt“ ekipą (2020 birželio 04 d., ketvirtadienis, 20:04 val.)„Titranga ‒ Feniksas“ išsigelbėjo prieš „Gatvės vaikai ‒ Street Food“ (66:64) (2019 lapkričio 17 d., sekmadienis, 18:37 val.)Ketvirtame kėlinyje atsigavęs „Titranga ‒ Feniksas“ visgi krito prieš „Kauno Rami“ (2019 lapkričio 03 d., sekmadienis, 17:21 val.)„Titranga ‒ Feniksas“ sezonas C lygoje pasibaigė pralaimėjimu BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ ekipai (2020 kovo 11 d., trečiadienis, 20:24 val.)