T.A.D. vs Arkus (66:85)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 kovo 01 d., Sekmadienis, 18:45 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„Arkus“ įveikė „T.A.D.“

2020 kovo 01 d., Sekmadienis, 19:58 val., peržiūros: 1073

Sekmadienį, Kovo 1 dieną J. Dobkevičiaus progimnazijos sporto salėje įvyko „C“ lygos, D pogrupio rungtynės tarp šeimininkų: „T.A.D.“ bei svečių- „Arkus“. Rungtynių gale spurtavę svečiai, šventė išvargtą pergalę, rezultatu: 66:85 (22:16, 10:25, 19:18, 15:26).

Pirmas kėlinys prasidėjo rezultatyviai, abejos komandos pradėjo kautis nuo pirmųjų minučių. To pasekoje, rezultatas po pirmojo kėlinio išliko apylygis- 22:16. Antrajame kėlinyje „Arkus“ pasinaudoję varžovų klaidomis bei netaikliais metimais, surengė spurtą bei po antrojo kėlinio išsinešė devynių taškų pranašumą- 32:41.

Trečiajame kėlinyje A.Jauniškis pataikydamas kelis sudėtingus dvitaškius, suteikė progą šeimininkams išlyginti rezultatą. Tačiau geras kamuolio dalijimasis „Arkus“ komandoje davė vaisių. Svečiai surengė spurtą (0:9) bei po trijų kėlinių turėjo aštuonių taškų pranašumą- 51:59. Ketvirtajame kėlinyje, svečiai vis labiau pradėjo tolti. Greitos „Arkus“ atakos bei pataikyti tritaškiai metimai, nuvijo „T.A.D.“ komandai mintis apie pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas- 66:85.

Naudingiausi rungtynių žaidėjai:

„Arkus“ įveikė KK „Žaibą“ (2020 vasario 23 d., sekmadienis, 17:33 val.)„0Septyni“ įveikė „T.A.D.“ ekipą (2019 gruodžio 05 d., ketvirtadienis, 21:38 val.)„GZP“ nesunkiai įveikė „T.A.D“ (2020 vasario 05 d., trečiadienis, 22:43 val.)„Arkus“ nesunkiai įveikė „Alaina“ (2019 lapkričio 17 d., sekmadienis, 17:25 val.)„T.A.D.“ įtikinamai įveikė „Alaina“ (2019 lapkričio 24 d., sekmadienis, 19:53 val.)„Hikvision vaizdo apsauga“ penketukas įveikė „T.A.D.“ ekipą (2019 lapkričio 17 d., sekmadienis, 19:50 val.)„Alfa transportas – United 2“ įtikinamai įveikė „T.A.D.“ ekipą (2019 gruodžio 01 d., sekmadienis, 19:27 val.)„Arkus“ turėjo vargo su KK „Žaibas“ komanda (2019 lapkričio 10 d., sekmadienis, 21:58 val.)„Arkus“ įveikė BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ ir žengia į finalą (2020 liepos 02 d., ketvirtadienis, 21:18 val.)„Arkus“ pasiekė pirmąją pergalę prieš „0Septyni“ ekipą (2019 lapkričio 07 d., ketvirtadienis, 21:40 val.)