Gatvės vaikai ‒ Street Food vs Resmila.lt (57:67)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 vasario 02 d., Sekmadienis, 18:45 val. @ Kauno technologijos universiteto chemijos fakultetas, Radvilėnų pl. 19, Kaunas, LT-50254

Puikiai sužaista antra pusė leido „Resmila.lt“ įveikti „Gatvės vaikai ‒ Street Food“

2020 vasario 02 d., Sekmadienis, 20:42 val., peržiūros: 669

Sekmadienį Vasario 2 dieną, Kauno technologijos universiteto sporto salėje įvyko „C“ lygos pirmenybių rungtynės tarp B pogrupio komandų, kuriose aikštės šeimininkai „Gatvės vaikai ‒ Street Food“ priemė svečius „Resmila.lt“.

Pirmasis ketvirtis prasidėjo šeimininkų spurtu 11:0, svečiams visiškai nekrito į krepšį ir sužaidus keturias minutes jie nepataikė nei veino taško. Likus iki ketvirčio galo trims minutėms svečiai pagaliau pataikė į krepšį 3:20. „Gatvės vaikai ‒ Street Food“ komanda vis labiau tolo ir pasibaigus pirmajam ketvirčiui jie turėjo jau dviženklį pranašumą – 24:5. Antrasis ketvirtis prasidėjo „Resmila.lt“ komandos taškais, tuo tarpu šeimininkams šis ketvirtis visiškai nesisekė, buvo pramesta daug metimų. Sužaidus penkias minutes „Resmila.lt“ komanda surengė spurtą 0:13 ir sumažino atsilikimą iki vieno taško - 26:25. Sužaidus dar 30 sekundžių svečiai išlygino rezultatą – 28:28. Likus iki ketverčio vienai minutei komandos apsikeitė taikliais metimais ir po dviejų ketvirčių rezultatas buvo – 36:31.

Po ilgosios pertraukos „Resmila.lt“ įjungė aukštesnę pavarą ir pradėjo mažinti skirtumą, tačiau šeimininkai tempė komandą į priekį. Vis dėlto, svečiai nors susirinko tik šešiese, tačiau demonstravo greitą krepšinį ir susikrovė 7 taškų persvarą – 46:52. Lemiamame ketvirtį toliau tarp ekipų vyko taškas į tašką kova. Komandas daugiau dėmesio skyrė puolimui nei gynybai ir „Resmila.lt“ pademonstravo griaunančią jėgą puolime, kur iškovojo pergalę, rezultatu – 57:67.

P.Vidžiūno ir E. Levišausko rezultatyvus žaidimas padėjo „KMAIK“ ekipai įveikti „Gatvės vaikai ‒ Street Food“ (2020 kovo 04 d., trečiadienis, 21:25 val.)„Resmila.lt“ rungtynių pabaigoje palaužė „Gatvės vaikai ‒ Street Food“ (62:58) (2019 gruodžio 04 d., trečiadienis, 00:11 val.)„Titranga ‒ Feniksas“ išsigelbėjo prieš „Gatvės vaikai ‒ Street Food“ (66:64) (2019 lapkričio 17 d., sekmadienis, 18:37 val.)„Ryterna Group“ pasiekė pergalę prieš „Gatvės vaikai ‒ Street Food“ (2020 vasario 09 d., sekmadienis, 20:33 val.)„Kauno Rami“ nesunkiai įveikė „Gatvės vaikai ‒ Street Food“ krepšininkus (2020 kovo 01 d., sekmadienis, 22:21 val.) „Ryterna Group“ toliau paliko be pergalių „Gatvės vaikai ‒ Street Food“ ekipą (2019 lapkričio 26 d., antradienis, 22:04 val.)„Batniava“ iškovojo pergalę prieš „Gatvės vaikai ‒ Street Food“ (2020 sausio 12 d., sekmadienis, 21:21 val.)„Kauno Rami“ įrodė savo pranašumą prieš „Gatvės vaikai ‒ Street Food“ komandą (2019 spalio 29 d., antradienis, 23:23 val.)„Kauno NTI ‒ PN“ lengvai įveikė „Gatvės vaikus ‒ Street Food“ (2020 kovo 10 d., antradienis, 19:39 val.)„Kauno NTI-PN“ neturėjo daug probemų su „Gatvės vaikai ‒ Street Food“ (2019 lapkričio 05 d., antradienis, 20:09 val.)