Titranga ‒ Feniksas vs BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ (57:87)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 spalio 27 d., Sekmadienis, 16:10 val. @ V. Kudirkos progimnazija, Trakų g. 39, Kaunas, LT-44327

BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Titranga ‒ Feniksas“ ekipos

2019 spalio 27 d., Sekmadienis, 17:25 val., peržiūros: 997

Spalio 27 d., sekmadienį, V. Kudirkos progimnazijoje buvo sužaistos C lygos B pogrupio rungtynės tarp šeimininkų „Titranga ‒ Feniksas“ (0-1) ir svečių BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ (1-0).

Nors rungtynių pradžioje po Ž. Kiverio ir P. Juchnevičiaus metimų „Titranga ‒ Feniksas“ pirmavo 8:5, tačiau kėlinio pabaigą svečiai laimėjo 0:16 ir po pirmo kėlinuko jau turėjo dviženklę persvarą 21:8.

Antrajame kėlinuke ir toliau tęsėsi BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ spurtas. Greitos atakos ir tikslūs tolimi metimai leido svečiams pasibaigus antrajam kėliniui jau turėti solidų pranašumą – 17:47.

Trečiame kėlinuke vaizdas aikštelėje nesikeitė – ir toliau šeimininkų klaidomis greitomis ir rezultatyviomis atakomis vertę BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ krepšininkai dar labiau nutolo, tačiau kėlinuko pabaigoje „Titranga ‒ Feniksas“ kiek atkuto ir šį kėlinį pralaimėjo vos dviem taškais. Pasibaigus trečiajam kėliniui – 32:64.

Ketvirtame kėlinyje „Titranga ‒ Feniksas“ pataikė 4 tolimus metimus, kurie leido laimėti šį kėlinuką. Visgi, rungtynes šeimininkai pralaimėjo rezultatu 57:87 (8:21, 9:26, 15:17, 25:23).

BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ nesunkiai įveikė „Resmila.lt“ (2019 lapkričio 27 d., trečiadienis, 20:09 val.)BC „Skroblų alėja ‒ Straigth“ nugalėjo „Kauno švarą“ (2020 birželio 29 d., pirmadienis, 22:14 val.)BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ vos išnešė sveiką kailį rungtynėse prieš „Baltic Transline“ (2020 birželio 11 d., ketvirtadienis, 20:28 val.)BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ С lygos starte nesunkiai įveikė „Gatvės vaikai ‒ Street Food“ ekipos krepšininkus (2019 spalio 16 d., trečiadienis, 20:14 val.)BC„Skroblų alėja ‒ Straight“ pasiekė užtikrintą pergalę (2020 sausio 19 d., sekmadienis, 20:44 val.)BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ užtikrintai įveikė „KMAIK“ (2020 sausio 15 d., trečiadienis, 21:30 val.)BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ tik ketvirtame kėlinyje perlaužė rungtynes kovoje prieš „Batniavą“ (2020 sausio 26 d., sekmadienis, 15:22 val.)„Resmila.lt“ palaužė „Titranga ‒ Fenikso“ komandą (2020 vasario 16 d., sekmadienis, 15:01 val.)BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ Žalgirio arenoje pasiekė lengvą pergalę (2020 birželio 14 d., sekmadienis, 23:25 val.)BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ ir toliau žengia be pralaimėjimų (2019 gruodžio 04 d., trečiadienis, 20:09 val.)