Arkus vs Alta transportas ‒ United 2 (80:116)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 sausio 26 d., Sekmadienis, 16:02 val. @ Lietuvos sveikatos mokslų universitetas, M. Jankaus g. 2, Kaunas, LT-50275

Antroje rungtynių pusėje „Alta transportas ‒ United 2“ įveikė „Arkus“ komandą

2020 sausio 26 d., Sekmadienis, 17:06 val., peržiūros: 1193

Sausio 26 dieną C lygos „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Arkus“ priemė svečius „ Alta transportas ‒ United 2“ komandą. „Arkus “ buvo iškovoję šešias pergales ir tris kartus buvo pralaimėję. „ Alta transportas ‒ United 2“ savo sąskaitoje turėjo devynias pergales ir nei karto nebuvo pralaimėję.

Rungtynės prasidėjo nerezultatyviai. Sužaidus dvi minutes komandas skyrė du taškai (2:4). Sužaidus keturias minutes komanbdas skyrė septyni taškai (2:9), o minutės pertraukėlės paprašė „Arkus“. „Arkus“ ypač dažnai klydo, o tuo pasinaudoję „ Alta transportas ‒ United 2“ pelnydavo lengvus taškus greitose atakose. Aštuntą minutę komandas skyrė keturi taškai (14:18). Kėlinio pabaigoje persvara išaugo iki aštuonių taškų (18:26).

Antro kėlinio pradžioje komandos kaip pirmame kėlinyje žaidė greitą krepšinį, šeimininkai toliau dažnai klydo. Sužaidus tris minutes komandas skyrė devyni taškai (26:35). Sužaidus pirmą kėlinio pusę komandas vis dar skyrė devyni taškai (30:39). Likus trims minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė tik šeši taškai (34:40), o minutės pertraukėlės paprašė „Arkus“. Po minutės pertraukėlės šešis taškus be atsako pelnė „ Alta transportas ‒ United 2“ (36:46). Kėlinio pabaigoje šiek tiek geriau žaidė „Arkus“, kurie sumažino varžovų persvarą iki šešių taškų (45:51).

Trečią kėlinį geriau pradėjo „ Alta transportas ‒ United 2“, kurie sužaidus dvi minutes pirmavo rezultatu 47:61. Įpusėjus kliniui skirtumas buvo padidėjęs vienu tašku (51:66). Vėliau komandos žaidė lygiai, o gale kėlinio skirtumas sumažėjo iki 13 taškų (67:80).

Ketvirtą kėlinį geriau pradėjo „ Alta transportas ‒ United 2“, kurie padidino skirtumą iki aštuoniolikos taškų (72:90). Prasidėjus antrai kėlinio pusei „ Alta transportas ‒ United 2“ įmetė šimtąjį tašką (76:101). Devintą minutę „Arkus“ liko keturiese, kai penktą asmeninę pražangą gavo antras „Arkus“ žaidėjas. Rungtynės baigėsi „ Alta transportas ‒ United 2“ pergale rezultatu 80:116.

Antrojoje rungtynių pusėje spurtavę „Alta transportas ‒ United 2“ įveikė „Arkus“ krepšininkus (2019 spalio 21 d., pirmadienis, 00:32 val.)Pirmoje pusėje turėję vargo „Alta transportas – United 2“​ įveikė „Alainos“ ekipą (2019 lapkričio 03 d., sekmadienis, 21:47 val.)Antroje rungtynių dalyje „Alta transportas ‒ United 2“ įrodė savo pranašumą prieš „Hikvision vaizdo apsauga“ krepšininkus (2019 lapkričio 10 d., sekmadienis, 22:26 val.)„Alfa transportas – United 2“ įtikinamai įveikė „T.A.D.“ ekipą (2019 gruodžio 01 d., sekmadienis, 19:27 val.)„Alfa transportas – United 2“ įtikinamai įveikė „0Septyni“ ekipą (2020 kovo 12 d., ketvirtadienis, 21:49 val.)„Alta transportas ‒ United 2“ nušlavė „Kauno švarą“ (2020 birželio 15 d., pirmadienis, 22:19 val.)„Alta transportas ‒ United 2“ ir toliau neklumpa (2019 gruodžio 22 d., sekmadienis, 21:42 val.)Asociacija „Krepšinio pasaulis“ turėjo pripažinti „Alta transportas ‒ United 2“ ekipos pranašumą (2020 birželio 22 d., pirmadienis, 20:12 val.)„GZP“ turėjo pripažinti „Alta transportas – United 2“ ekipos pranašumą (2020 vasario 25 d., antradienis, 22:49 val.)„Alta transportas ‒ United 2“ išlieka nepralaimėję (2020 sausio 12 d., sekmadienis, 20:55 val.)