Zuja ‒ Asociacija „Aktyvistai“ vs Lietuvos geležinkeliai (61:71)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 vasario 23 d., Sekmadienis, 13:00 val. @ Kauno kolegija (didžioji salė), Pramonės pr. 22, Kaunas, LT-50387

Po ilgosios pertraukos „Lietuvos geležinkeliai“ įrodė pranašumą prieš Zuja ‒ Asociacija „Aktyvistai“

2020 vasario 23 d., Sekmadienis, 14:11 val., peržiūros: 867

Sekmadienį Kauno kolegijos sporto salėje įvyko C lygos „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko Zuja ‒ Asociacija „Aktyvistai“ ir „Lietuvos geležinkeliai“.

Rungtynės prasidėjo nerezultatyviai ir ne vienai ekipai nepavyko įrodyti savo pranašumo. „Lietuvos geležinkeliai“ puolimą statė ant tolimų metimų, tačiau metimai skriejo pro šalį, bet vis tiek svečiai išsaugojo dviejų taškų pranašumą ( 14:16). Antrame kėlinyje toliau tarp ekipų vyko atkakli kova ir prieš ilgąją pertrauką rezultatas buvo lygus – 26:26.

Po ilgosios pertraukos „Lietuvos geležinkeliams“ pagaliau atsirišo krepšys iš tritaškio zonos ir pranašumas augo su kiekviena minute. Vien per trečią kėlinuką svečiai pataikė šešis tritaškius metimus iš eilės, kur komandas skyrė 12 taškų ( 42:54). Lemiamas kėlinukas buvo tik formalumas. „LIetuvos geležinkeliai“ atsilaikė prieš varžovų šturmą ir iškovojo pergalę,rezultatu – 61:71 (14:16, 12:10, 16:28, 19:17)

„“

„Vilkai“ pasiekė svarbią pergalę prieš „Zuja – Asociacija „Aktyvistai“ (2019 gruodžio 16 d., pirmadienis, 22:30 val.)Po atkaklios kovos „Lietuvos geležinkeliai“ įveikė „UNO“ ekipą (2019 lapkričio 13 d., trečiadienis, 21:58 val.)Antroje rungtynių pusėje „Lietuvos geležinkeliai“ įveikė „Vilkus“ (2020 kovo 01 d., sekmadienis, 14:13 val.)„Kauno Švara“ įtikinamai nugalėjo „Zuja ‒ Asociacija „Aktyvistai““ (2020 sausio 28 d., antradienis, 22:02 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ metė rimtą iššūkį „Neveronys ‒ KKA“ ekipai (2019 spalio 22 d., antradienis, 21:48 val.)„UNO“ nesunkiai įveikė Zuja ‒ Asociacija „Aktyvistai“ ekipą (2019 spalio 16 d., trečiadienis, 21:59 val.)„Baltic Transline“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš Zuja ‒ Asociacija „Aktyvistai“ (2019 gruodžio 22 d., sekmadienis, 20:12 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ turėjo pripažinti „Grande“ pranašumą (2020 sausio 26 d., sekmadienis, 21:49 val.)„Vilkai“ turėjo pripažinti „Lietuvos geležinkelių“ pranašumą (2019 spalio 15 d., antradienis, 08:44 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ pasiekė užtikrintą pergalę (2020 vasario 16 d., sekmadienis, 12:51 val.)