UNO vs Vilkai (77:66)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 sausio 08 d., Trečiadienis, 20:40 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Tik po atkaklios kovos „UNO“ įveikė „Vilkų“ ekipą

2020 sausio 08 d., Trečiadienis, 22:03 val., peržiūros: 793

Trečiadienį J.Dobkevičiaus progimnazijos sporto salėje įvyko C lygos „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „UNO“ ir „Vilkai“.

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką ir ne vienai ekipai nepavyko įrodyti savo pranašumo, Vis dėlto, „Vilkai“ sugebėjo susikrauti dviejų atakų pranašumą, kur išsaugojo iki kėlinuko pabaigos ( 18:22). Antrame kėlinyje „Vilkai“ toliau neužleido savo lyderio vaidmens, o „UNO“ niekaip neatrado savojo žaidimo – 33:40

Po ilgosios pertraukos aikštelės šeimininkai pradėjo lipti varžovams ant kulnų ir pasibaigus kėlinukui rezultatas buvo lygus ( 53:53). Lemiamame kėlinyje užvirė tikra kova dėl kiekvieno centimetro aikštelės, tačiau pirmieji aukštesnę pavarą įjungė „UNO“, kur susikrovė 6 taškų pranašumą ir beliko tik išsaugoti iki rungtynių pabaigos. Per likusį laiką „Vilkams“ nepavyko pasipriešinti ir šeimininkai šventė pergalę, rezultatu – 77:66 (18:22, 15:18, 20:13, 24:13)

Po laimėtų rungtynių „UNO“ ekipos treneris teigė:

„Ketvirtame kėlinyje, tiesiog, varžovai pavargo. O mes sužaidėme protingiau gale.“

PO atkaklios kovos „UNO“ įveikė „Baltic Transline“ekipą (2019 lapkričio 27 d., trečiadienis, 22:01 val.)Po atkaklios kovos „Ryterna Group“ įveikė „UNO“ ekipą (2020 birželio 29 d., pirmadienis, 22:14 val.)Po atkaklios kovos „Lietuvos geležinkeliai“ įveikė „UNO“ ekipą (2019 lapkričio 13 d., trečiadienis, 21:58 val.)„KSM ‘93“ užtikrintai įveikė „Vilkų“ ekipą (2020 vasario 23 d., sekmadienis, 15:27 val.)„Baltic Transline“ užtikrintai įveikė „Vilkų“ ekipą (2020 vasario 02 d., sekmadienis, 20:44 val.)KM „Žalgiris“ nesunkiai įveikė „UNO“ ekipą (2020 birželio 15 d., pirmadienis, 20:31 val.)Rungtynių pabaigoje „UNO“ palaužė „Grande“ ekipą (2020 kovo 04 d., trečiadienis, 22:23 val.)Nuo pat pirmųjų minučių kontroliavę rungtynes „Neveronys ‒ KKA“ įveikė „UNO“ ekipą (2020 vasario 19 d., trečiadienis, 22:00 val.)„UNO“ nesunkiai įveikė Zuja ‒ Asociacija „Aktyvistai“ ekipą (2019 spalio 16 d., trečiadienis, 21:59 val.)„UNO“ po nelengvos kovos įveikė „Grande“ pasipriešinimą (2019 lapkričio 18 d., pirmadienis, 22:09 val.)