Gemavila vs GZP (70:92)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 spalio 15 d., Antradienis, 21:15 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

„GZP ‒ 2“ pasiekė užtikrintą pergalę

2019 spalio 15 d., Antradienis, 22:20 val., peržiūros: 1116

Spalio 15 dieną, 21:15 val., „Santaros“ gimnazijos sporto salėje, susitiko „C“ lygos komandos „Gemavila“ (šeimininkai) ir „GZP ‒ 2“ (svečiai).Puikiai sužaistas rungtynių startas leido anksti pasiekti saugų pranašumą „GZP ‒ 2“ krepšininkams, kurie susitikimą laimėjo užtikrintai, rezultatu 70:92 (15:28, 18:21, 23:27, 14:16)

Rungtynes labai energingai pradėjo „GZP ‒ 2“ krepšininkai, kurie nesunkiai rinko taškus iš po krepšio ir žaibiškai nutolo. Šeimininkai gelbėjosi vien tolimais metimais, tačiau jų deficitas tik augo. Galiausiai skirtumas pasiekė maždaug dvidešimties taškų ribą ir nustojo augęs. Dabar abi komandos jau žaidė lygiai, „Gemavilai“ pavyko stabilizuoti savo žaidimą ir antrasis ketvirtis jau buvo kur kas lygesnis. Ilgoji pertrauka prasidėjo esant rezultatui 33:49.

Antroje rungtynių dalyje „GZP ‒ 2“ dar kartą spurtavo, tačiau netrukus žaidimas vėl išsilygino ir iki pat susitikimo pabaigos ekipos žaidė lygiai. „Gemavila“ nesugebėjo nors kiek rimčiau priartėti, tad intrigos nebuvo, krepšininkai tiesiog sutvarkė formalumus, o susitikimas baigėsi rezultatu 70:92.

„Gemavila“ pasiekė užtikrintą pergalę (2020 sausio 28 d., antradienis, 22:21 val.)„GZP ‒ 2“ atlaikė „Arkus“ spaudimą ir pratęsė pergalių seriją (2019 gruodžio 01 d., sekmadienis, 17:27 val.)BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ Žalgirio arenoje pasiekė lengvą pergalę (2020 birželio 14 d., sekmadienis, 23:25 val.)„GZP“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „T.A.D.“ ekipą (2019 gruodžio 15 d., sekmadienis, 19:56 val.)„GZP ‒ 2“ antroje rungtynių dalyje susitvarkė su „0Septyni“ krepšininkais (2019 lapkričio 24 d., sekmadienis, 22:21 val.)Puikus pirmasis kėlinys „GZP ‒ 2“ atnešė pergalę prieš „Alainą“ (2019 lapkričio 28 d., ketvirtadienis, 21:33 val.)„GZP“ užtikrintai įveikė „Ariogalos“ ekipą (2020 birželio 04 d., ketvirtadienis, 21:34 val.)Visas rungtynes vargę „GZP ‒ 2“ po pratęsimo įveikė „Hikvision vaizdo apsauga“ ekipą (2019 lapkričio 05 d., antradienis, 23:20 val.)„Hikvision vaizdo apsauga“ iššvaistė pranašumą, bet pergalę išsaugojo (2020 sausio 07 d., antradienis, 22:37 val.)Po įtemptos kovos GZP šventė pergalę (2020 birželio 10 d., trečiadienis, 22:31 val.)