BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ vs Gatvės vaikai ‒ Street Food (85:42)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 spalio 16 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ С lygos starte nesunkiai įveikė „Gatvės vaikai ‒ Street Food“ ekipos krepšininkus

2019 spalio 16 d., Trečiadienis, 20:14 val., peržiūros: 948

Trečiadienį, spalio 16 dieną C lygoje startavo ir B pogrupio komandos: BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ savo aikštėje priėmė svečius – „Gatvės vaikai ‒ Street Food“ ekipos krepšininkus.

Rungtynių pradžioje BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ ekipą į priekį patraukė rezultatyvus ir veržlus A.Eitutis, tačiau svečiai į tai atsakė tiksliais M. Butėno metimais. Visgi, „Gatvės vaikai ‒ Street Food“ ekipos klaidomis gynyboje pasinaudoję šeimininkai pirmo kėlinuko pabaigoje kiek atitrūko 22:15.

Antrojo kėlinuko pabaigoje svečių žaidimas pasidarė kiek chaotiškas, o tuo naudojosi ir greito žaidimo pagalba dar didesnę persvarą susikrovė BC „Skroblų alėja ‒ Straight“. Antrasis kėlinukas baigėsi esant rezultatui 40:27.

Trečiajame kėlinuke šeimininkai dar labiau įtvirtino savo pranašumą ir po T. Laucevičiaus tikslaus tolimo metimo kėlinuko pabaigoje buvo priekyje jau 58:32.

Ketvirtame kėlinuke BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ tik dar labiau tolo nuo savo varžovų, o rungtynes laimėjo 85:42 (22:15, 18:12, 18:5, 27:10).

„Kauno Rami“ nesunkiai įveikė „Gatvės vaikai ‒ Street Food“ krepšininkus (2020 kovo 01 d., sekmadienis, 22:21 val.)BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ nesunkiai įveikė „Resmila.lt“ (2019 lapkričio 27 d., trečiadienis, 20:09 val.)C lygos pirmenybėse: BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ svečiuose įveikė „Ryterna Group“ krepšininkus (2019 lapkričio 05 d., antradienis, 23:02 val.)BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ po sunkios kovos įveikė „Kauno Rami“ bei pratęsė pergalių seriją (2020 vasario 23 d., sekmadienis, 23:00 val.)„Kauno NTI ‒ PN“ lengvai įveikė „Gatvės vaikus ‒ Street Food“ (2020 kovo 10 d., antradienis, 19:39 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ savo kabinete davė pamokų „Gatvės vaikai ‒ Street Food“ ekipai (2019 lapkričio 12 d., antradienis, 19:20 val.)BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ užtikrintai įveikė „KMAIK“ (2020 sausio 15 d., trečiadienis, 21:30 val.)BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Titranga ‒ Feniksas“ ekipos (2019 spalio 27 d., sekmadienis, 17:25 val.) „Ryterna Group“ toliau paliko be pergalių „Gatvės vaikai ‒ Street Food“ ekipą (2019 lapkričio 26 d., antradienis, 22:04 val.)BC „Skroblų alėja ‒ Straigth“ nugalėjo „Kauno švarą“ (2020 birželio 29 d., pirmadienis, 22:14 val.)