Alta transportas ‒ United 2 vs Arkus (81:69)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 spalio 20 d., Sekmadienis, 20:30 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Antrojoje rungtynių pusėje spurtavę „Alta transportas ‒ United 2“ įveikė „Arkus“ krepšininkus

2019 spalio 21 d., Pirmadienis, 00:32 val., peržiūros: 1214

Sekmadienį, Spalio 20 dieną Kauno „Energijos“ sporto salėje įvyko „C“ lygos „D“ pogrubio rungtynės tarp šeimininkų“ „Alta transportas ‒ United 2“ bei svečių- „Arkus“ krepšininkų. Antrojoje rungtynių pusėje spurtavę šeimininkai, šventė pergalę, rezultatu: 81:69 (20:20, 14:12, 29:17, 18:20).

Pirmas kėlinys prasidėjo rezultatyviai, abejos komandos keitėsi sėkmingais metimaisi: šeimininkai realizavo daugiau tritaškių (4/12),svečiai – dvitaškių (6/17). Antrajame kėlinyje, vaizdas nesikeitė abejos komandos nenorėjo atsilikti, to pasekoje, rezultatas po dviejų kėlinių buvo: 34:32, šeimininkų naudai.

Trečiajame kėlinyje, „Alta transportas ‒ United 2“ , dėka gero T. Šiškevičiaus žaidimo, sužaidė gerą atkarpą (49:34). toliau nepaleidę persvaros iš rankų, po trijų kėlinių turėjo keturiolikos taškų pranašumą (63:49).Ketvirtajame kėlinyje. „Arkus“ krepšininkai dėka gero S. Pakeltčio ir V. Sutkaus žaidimo dar bandė kabintis į pergalę, tačiau gerą koncentraciją parodę „Alta transportas ‒ United 2“ krepšininkai, neįšvaistė persvaros ir šventė pergalę, rezultatu:(81:69)

Antroje rungtynių pusėje „Alta transportas ‒ United 2“ įveikė „Arkus“ komandą (2020 sausio 26 d., sekmadienis, 17:06 val.)Pirmoje pusėje turėję vargo „Alta transportas – United 2“​ įveikė „Alainos“ ekipą (2019 lapkričio 03 d., sekmadienis, 21:47 val.)Antroje rungtynių dalyje „Alta transportas ‒ United 2“ įrodė savo pranašumą prieš „Hikvision vaizdo apsauga“ krepšininkus (2019 lapkričio 10 d., sekmadienis, 22:26 val.)„Alfa transportas – United 2“ įtikinamai įveikė „T.A.D.“ ekipą (2019 gruodžio 01 d., sekmadienis, 19:27 val.)„Alfa transportas – United 2“ įtikinamai įveikė „0Septyni“ ekipą (2020 kovo 12 d., ketvirtadienis, 21:49 val.)Asociacija „Krepšinio pasaulis“ turėjo pripažinti „Alta transportas ‒ United 2“ ekipos pranašumą (2020 birželio 22 d., pirmadienis, 20:12 val.)„Alta transportas ‒ United 2“ nušlavė „Kauno švarą“ (2020 birželio 15 d., pirmadienis, 22:19 val.)„GZP“ turėjo pripažinti „Alta transportas – United 2“ ekipos pranašumą (2020 vasario 25 d., antradienis, 22:49 val.)„Alta transportas ‒ United 2“ ir toliau neklumpa (2019 gruodžio 22 d., sekmadienis, 21:42 val.)„Alta transportas ‒ United 2“ įrodė savo pranašumą prieš „Gemavilą“ (2020 vasario 11 d., antradienis, 23:08 val.)