ExMarkets vs Nebajeris (72:69)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 gruodžio 03 d., Pirmadienis, 21:15 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas, LT-44209

„ExMarkets“ rungtynių pabaigoje palaužė „Nebajeris“ (72:69)

2018 gruodžio 03 d., Pirmadienis, 23:30 val., peržiūros: 1196

2018 gruodžio 03 d., Pirmadienį, Saulės gimnazijos sporto salėje, įvyko C lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriuose susitiko šeimininkai „ExMarkets“ ir svečiai „Nebajeris“.

Rungtynes kiek geriau pradėjo svečiai, kurie greitų atakų dėka kiek išsiveržė į priekį (5:10), visgi „ExMarkets“ vėliau kiek įsibegėjo, tačiau po pirmojo kėlinio persvarą išlaikė „Nebajeris“ (16:19).

Antrajame kėlinyje ir toliau vyko lygi kova, tačiau likus porai minučių iki kėlinio galo svečiai spurtavo 2:12, kas leido prieš ilgąją pertrauką įgyti dviženklį pranašumą (30:40).

Trečiajame ketvirtyje „Nebajeris“ komanda ir toliau laikė dviženklį pranašumą savo rankose ir į visus varžovų spurtus buvo atsakyta tuo pačių, todėl rezultatas per daug nepakito ir prieš lemiamą kėlinį svečiai pirmavo (47:58)

Ketvirtajame kėlinyje „ExMarkets“ komanda pradėjo spausti varžovus kas iš karto davė vaisių ir po galingo spurto rezultatas jau tapo lygus (62:62). Po taiklių J. Medekšo baudos metimų rezultatą persverė šeimininkai, „Nebajeris“ komanda dar turėjo laiko išplėšti prątesimą, tačiau netaiklus tritaškis metimas neleido iškovoti pergalės ir buvo nusileista rezultatu 72:69 (16:19, 14:21, 17:18, 25:11).

„ExMarkets“ komandos žaidžiantysis treneris M.Makaras po rungtynių nedaugžodžiavo:

Pašventinome naujas aprangas pergalingai, kas ir svarbiausia.

„Hidraulinės sistemos“ rungtynių pabaigoje pralaimėjo „Nebajeris“ (53:56) (2018 lapkričio 04 d., sekmadienis, 18:34 val.)Puikus spurtas rungtynių pabaigoje nulėmė „Nebajerio“ pergalę (2018 lapkričio 19 d., pirmadienis, 23:00 val.)KM „Žalgiris“ nesuiteikė vilčių komandai „Nebajeris“ (2018 lapkričio 07 d., trečiadienis, 22:00 val.)„ExMarkets“ nesunkiai įveikė „KMAIK“ komandą (2019 vasario 11 d., pirmadienis, 22:17 val.)Atkaklioje kovoje „ExMarkets“ nugalėjo „Alaina“ (2019 vasario 04 d., pirmadienis, 22:27 val.)BC „Straight“ gana užtikrintai įveikė „Nebajeris“ ekipą (2019 sausio 09 d., trečiadienis, 23:49 val.)„Vilkai“ įstrigo „Nebajerio“ gynybos gniaužtuose (2019 vasario 04 d., pirmadienis, 21:33 val.)Antroje rungtynių pusėje „Nebajeris“ įrodė pranašumą prieš „Laipsniai“ (2018 gruodžio 17 d., pirmadienis, 20:13 val.)Permainingose rungtynėse „ExMarkets“ įveikė „Gemavilą“ (2018 spalio 22 d., pirmadienis, 23:16 val.)Antroje rungtynių pusėje „ExMarkets“ įveikė „Laipsnius“ (2018 lapkričio 05 d., pirmadienis, 23:06 val.)