KM „Žalgiris“ vs Nebajeris (56:27)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 lapkričio 07 d., Trečiadienis, 19:45 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“, Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

KM „Žalgiris“ nesuiteikė vilčių komandai „Nebajeris“

2018 lapkričio 07 d., Trečiadienis, 22:00 val., peržiūros: 901

Lapkričio 7 dieną, 19:45 val., krepšinio mokyklos „Žalgiris“ sporto salėje susitiko “C” lygos komandos KM “Žalgiris” (šeimininkai) ir “Nebajeris” (svečiai). Komandai „Nebajeris“ nebuvo svetingi šeimininkų lankai ir šie pralošė jauniesiems žalgiriečiams. Rungtynės baigėsi rezultatu 56:27 (14:8, 9:6, 25:5, 8:8).

Pirmasis kėlinys buvo nerezultatyvus. Per pirmas penkias minutes svečiams nepavyko pelnyti nė taško, o šeimininkų komanda, taip pat, nepersistengė ir įmetė 6 taškus. Komanda “Nebajeris”, sunerimę dėl netaiklių metimų, paprašė minutės pertraukėlės ir iškart po jos žaidimas pagerėjo. Tačiau iki kėlino galo svečiams nepavyko sumažinti skirtumo ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu (14:8). Antrasis kėlinys komandoms buvo dar labiau nerezultatyvus. Šiek tiek stipresni šiame ketvirtyje buvo šeimininkai, kurie padidino pranašumą iki 9 taškų ir baigiantis antrai rugtynių pusei KM “Žalgiris” pirmavo rezultatu (23:14).

Trečiasis kėlinys svečių komandai buvo labai nesėkmingas. Metimai nepasiekdavo tikslo ir per visą kėlinį pavyko surinkti vos 5 taškus. Tuo tarpu KM “Žalgiris” pataikė 25 taškus ir gerokai atsiplėšė (48:19). Paskutiniame kėlinyje staigmenų nebuvo. Šeimininkai atleido spaudimą, tačiau kėlinio nepralaimėjo ir šventė pergalę rezultatu (56:27).

KM „Žalgiris“ komandos trenerio asistentas: „Manau, kad pergalę lėmė agresyvi gynyba.“

KM „Žalgiris“ lengvokai įveikė „Arkus“ (2019 vasario 06 d., trečiadienis, 21:47 val.)KM „Žalgiris“ lengvai susitvarkė su BC „Rhino“ (2018 lapkričio 28 d., trečiadienis, 22:55 val.)KM „Žalgiris“ susitvarkė su „Kauno Rami“ (90:73) (2019 vasario 13 d., trečiadienis, 22:08 val.)KM „Žalgiris“ užtikrintai įveikė „Elektromontuotojas“ (2019 sausio 30 d., trečiadienis, 21:24 val.)KM „Žalgiris“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Gemavila“ (72:63) (2018 gruodžio 14 d., penktadienis, 06:36 val.)BC „Straight“ gana užtikrintai įveikė „Nebajeris“ ekipą (2019 sausio 09 d., trečiadienis, 23:49 val.)KM „Žalgiris“ jaunimas palaužė „ExMarkets“ (61:58) (2018 lapkričio 15 d., ketvirtadienis, 12:45 val.)„ExMarkets“ rungtynių pabaigoje palaužė „Nebajeris“ (72:69) (2018 gruodžio 03 d., pirmadienis, 23:30 val.)„Hidraulinės sistemos“ rungtynių pabaigoje pralaimėjo „Nebajeris“ (53:56) (2018 lapkričio 04 d., sekmadienis, 18:34 val.)KM „Žalgiris“ pasiekė nesunkią pergalę (2019 sausio 23 d., trečiadienis, 22:43 val.)