Baltic Master & Kauno NTI-PN vs Nauja banga (67:64)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 gruodžio 13 d., Ketvirtadienis, 18:30 val. @ Nepilnamečių tardymo izoliatorius - pataisos namai, Technikos g. 12, Kaunas, LT-51334

Po atkaklios kovos „Baltic Master & Kauno NTI-PN“ įveikė „Naują bangą“

2018 gruodžio 13 d., Ketvirtadienis, 19:56 val., peržiūros: 804

Ketvirtadienį NTI-PN sporto salėjė įvyko C lygos „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Baltic Master & Kauno NTI-PN“ ir svečių teisėmis atvykę „Nauja banga“.

Rungtynės prasidėjo labai nerezultatyviai ir nei vienai ekipai nepavyko įrodyti savo pranašumo. Šeimininkai strigo puolime, kur A.Atkočaičio kariauna buvo priversta išnaudoti minutės perraukėlę. Per likusį laiką „Baltic Master & Kauno NTI-PN“ išlygino rezultatą ( 15:15). Antrame ketvirtyje toliau tarp ekipų vyko atkakli kova, tačiau „Nauja banga“ pasinaudojo varžovų klaidomis ir pasiekė rekordinį pranašumą – 27:32.

Po ilgosios pertraukos svečiai įjungė aukštesnę pavarą, kur greitai įgijo dviženklį pranašumą. Vis dėlto, ketvirčio pabaigoje „Baltic Master & Kauno NTI-PN“ idealiai sužaidė gynyboje ir išlygino rezultatą ( 52:52). Lemiamame kėlinyje šeimininkai toliau nestabdė apsukų bei tolo nuo varžovų, bet „Nauja banga“ lipo varžovams ant kulnų. Rungtynių pabaigoje sprendėsi laimėtojas, kur „Baltic Master & Kauno NTI-PN“ užtikrinčiau atrodė puolime ir iškovojo pergalę, rezultatu – 67:64.

Po atkaklios kovos BC „Straight“ įveikė „Baltic Master & Kauno NTI-PN“ ekipą (2019 vasario 06 d., trečiadienis, 20:06 val.)Permainingose rungtynėse „Baltic Master & Kauno NTI-PN“ įveikė „ExMarkets“ (62:56) (2018 spalio 31 d., trečiadienis, 23:17 val.)Tik antroje rungtynių pusėje „Baltic Master & Kauno NTI-PN“ įveikė BC „Rhino“ ekipą (2019 sausio 17 d., ketvirtadienis, 20:00 val.)Tik po atkaklios kovos „Nauja banga“ įveikė „Nebajerį“ (2019 sausio 13 d., sekmadienis, 17:01 val.)„Baltic Master & Kauno NTI-PN“ savo tvirtovėje įveikė „Lietuvos geležinkelius“ (2018 lapkričio 07 d., trečiadienis, 19:39 val.)„Baltic Master & Kauno NTI-PN“ palaužė „0Septyni“ krepšininkus (2019 vasario 20 d., trečiadienis, 19:53 val.)Tritaškių badą kentusi „Baltic Master & Kauno NTI-PN“ neasipriešino „Hidraulinėms sistemoms“ (2019 sausio 14 d., pirmadienis, 20:18 val.)„Ryterna Group“ nesunkiai įveikė „Baltic Master & Kauno NTI-PN“ ekipą (2019 sausio 09 d., trečiadienis, 20:02 val.)„Baltic Master & Kauno NTI-PN“ apgynė namų sienas nugalėdami „Kauno technikos kolegiją“ (2019 vasario 18 d., pirmadienis, 20:48 val.)„Kauno Rami“ sutrypė „Naują bangą“ (110:77) (2019 vasario 17 d., sekmadienis, 17:07 val.)