BC „Straight“ vs Joldija (suspenduota. skola) (110:39)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 lapkričio 07 d., Trečiadienis, 19:10 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

BC „Straight“ sutrypė „Joldiją“ (110:39)

2018 lapkričio 07 d., Trečiadienis, 22:42 val., peržiūros: 725

Lapkričio 7d., Trečiadienį, Kauno technikos profesinio mokymo centro didžiojoje sporto salėje įvyko C lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, reguliariosios, B pogrupio rungtynės tarp: šeimininkų – BC „Straight“ ir svečių – „Joldija“.

Rungtynes užtikrintai pradėjo šeimininkai, jau nuo pat pirmųjų rungtynių minučių iššsiveržę į priekį vis didino savo pranašumą. Sužaidus kiek daugiau nei pusę pirmojo kėlinio BC „Straight“ pirmavo 18 taškų (18:0), o tuo tarpu svečiam atrišti krepšį pavyko tik antroje kėlinio pusėje – 25:8. Antrame kėlinyje „Joldija“ atsigavimo ženklų nerodė, o šeimininkai ir toliau sėkmingai rinko taškus ir tolo nuo varžovų – 51:19.

Antrąją rungtynių pusę BC „Straight“ ekipa pradėjo spausdama varžovus nuo jų aikštės pusės, o tai lėmė svečių klaidų virtinę. „Joldija“ ir toliau sunkiai rinko taškus, o svečių lyderis – E.Tamošiūnas pelnė 27 taškus iš visų komandos 39. Po trečiojo kėlinio solidžiai pirmavo šeimininkai – 74:28. Ketvirtame kėlinyje liko tik formalumai, o BC „Straight“ ir toliau tęsia sėkmingą C lygos startą iškovodami 4-ąją pergalę iš keturių galimų.

BC „Straight“ komandos treneris R.Viskantas:

Susirinko pakankamai nemažai žaidėjų, daug keitimų galėjome padaryt, varžovai tokie gal pavargę gal ką, pabėgom ir užbėgom.

BC „Straight“ nesunkiai įveikė BC „Rhino“ ekipą (2018 gruodžio 05 d., trečiadienis, 18:59 val.)BC „Straight“ nesunkiai įveikė „Kauno technikos kolegija“ (2019 sausio 30 d., trečiadienis, 20:32 val.)BC „Straight“ gana užtikrintai įveikė „Nebajeris“ ekipą (2019 sausio 09 d., trečiadienis, 23:49 val.)BC „Straight“ įrodė savo pranašumą prieš „Naują bangą“ (2018 spalio 28 d., sekmadienis, 17:00 val.)Atkaklioje kovoje BC „Straight“ palaužė „ExMarkets“ (2018 spalio 24 d., trečiadienis, 22:56 val.)BC „ Straight“ po pratęsimo įveikė „Ryterna Group“ komandą (2018 spalio 31 d., trečiadienis, 11:52 val.)BC „Straight“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Laipsnius“ (2019 sausio 16 d., trečiadienis, 20:13 val.)BC „Straight“ antrąjį C lygos etapą pradėjo pergale prieš BC „Prisikėlę“ (2019 sausio 23 d., trečiadienis, 20:47 val.)„Nauja banga“ neturėjo vargo su „Joldija“ ekipa (2018 lapkričio 25 d., sekmadienis, 16:35 val.)BC „Straight“ išsivežė pergalę iš Kauno NTI – PN (2018 lapkričio 28 d., trečiadienis, 20:02 val.)