Hidraulinės sistemos vs Nebajeris (53:56)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 lapkričio 04 d., Sekmadienis, 12:15 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„Hidraulinės sistemos“ rungtynių pabaigoje pralaimėjo „Nebajeris“ (53:56)

2018 lapkričio 04 d., Sekmadienis, 18:34 val., peržiūros: 996

2018 lapkričio 04 d., Sekmadienį, įvyko C lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės kuriuose susitiko šeimininkų teisėmis žaidę „Hidraulinės sistemos“ ir svečiai „Nebajeris“.

Rungtynėse susitiko panašaus pajėgumo varžovai ir tas matėsi iš rungtynių rezutato, sužaidus pusė kelinio jis buvo lygus (9:9). Visgi, kėlinuką kiek geriau užbaigė šeimininkai ir po M. Šumlinsko taiklaus dvitaškio, rezultatas po pirmojo kėlinio buvo (19:17).

Antrajame rungtynių kėlinyje ir toliau vyko permininga kova, rezultatas vis keitėsi ir nievienai komandai nepavyko susikrauti didesnio pranašumo, todėl rezultatas prieš ilgąją pertrauką buvo (30:31) svečių naudai.

Trečiajame rungtynių kėlinyje „Hidraulinės sistemos“ stengėsi pagreitinti žaidimą ir tas jiem buvo leidę atsiplėšti šiek tiek nuo varžovų, tačiau vėliau pasipylė netaiklūs metimai, o tuo pasinaudoję „Nebajeris“ spurtavo ir prieš lemiamą ketvirtį jau pirmavo rezultatu (40:44).

Lemiame ketvirtyje svečių komandos žaidėjas V.Tirva pataikė tris tolimus metimus iš eilės ir padidino persvarą iki 8 taškų, tačiau „Hidraulinės sistemos“ po minutės pertraukėlės spirtavo ir sumažino atsilikimą iki 1 taško (53:54), tačiau „Nebajeris“ komanda pataikė dvi baudos, šeimininkai neužpuolė ir svečių komanda iškovojo sunkią pergalę rezultatu (53:56).

„Nebajeris“ komandos žaidėjas A.Zadorožnyj:

Šiemet atsinaujinusi sudėtis, turim gal šiek tiek greitesnę, jaunesnę komandą, pirmą kartą savo komandos istorijoje nugalėjome „Hidraulines sistemas“, tai mum labai malonu, o dar puikiau, kad sezoną ir pradėjome pergale.

„ExMarkets“ rungtynių pabaigoje palaužė „Nebajeris“ (72:69) (2018 gruodžio 03 d., pirmadienis, 23:30 val.)„Hidraulinės sistemos“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Laipsniai“ (81:63) (2018 gruodžio 09 d., sekmadienis, 14:37 val.)Puikus spurtas rungtynių pabaigoje nulėmė „Nebajerio“ pergalę (2018 lapkričio 19 d., pirmadienis, 23:00 val.)„Hidraulinės sistemos“ išvargo pergalę prieš „Gemavilą“ (2018 gruodžio 18 d., antradienis, 22:47 val.)„Hidraulinės sistemos palaužė „Tie geresni“ (2019 sausio 23 d., trečiadienis, 20:48 val.)„Hidraulinės sistemos“ krepšininkai neatlaikė KM „Žalgiris“ auklėtinių tempo (2019 sausio 11 d., penktadienis, 23:31 val.)„Hidraulinės sistemos“ lemiamu metu atlaikė „Naujos bangos“ šturmą (2018 lapkričio 11 d., sekmadienis, 13:29 val.)„Hidraulinės sistemos“ pratęsė pergalių seriją, nugalėdamos BC „Rhino“ (2019 sausio 06 d., sekmadienis, 14:09 val.)„Hidraulinės sistemos“ įveikė „Lietuvos geležinkeliai“ (72:63) (2018 lapkričio 25 d., sekmadienis, 22:12 val.)„Hidraulinės sistemos“ įveikė BC „Prisikėlę“ ir žengia toliau (2019 kovo 03 d., sekmadienis, 13:31 val.)