BC „Game On“ vs Street Food (65:44)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 spalio 31 d., Trečiadienis, 21:35 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Krugės kariai“ susitvarkė su „Street Food“ (65:44)

2018 spalio 31 d., Trečiadienis, 23:50 val., peržiūros: 852

Spalio 31d., Trečiadienį, Kauno energijos sporto salėje įvyko C lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, A pogrupio, reguliariosios rungtynės tarp: šeimininkų – „Krugės karių“ ir svečių – „Street Food“.

Rungtynės užtikrinčiau pradėjo šeimininkai, nors „Street Food’o“ krepšininkams nepavyko pelnyti taškų kiek daugiau nei pusę pirmojo kėlinio, „Krugės kariai“ pasinaudojo galimybė ir išsiveržė į priekį (7:0), o kėlinio pabaigoje pranašumą dar padidino – 14:5. Asntrame kėlinyje svečių puolimas atsigavo, tačiau gynyboje liko spragų ir „Street Food“ krepšininkai sugebėjo sumažinti skirtumą tik 1 tašku – 27:19.

Antrosios rungtynių pusės pradžioje keitėsi ne daug kas, šeimininkai sugebėjo išlaikyti pranašumą ir neprsileisti varžovų – 42:33. Ketvirtojo kėlinio pradžioje spurtą (14:0) surengę „Krugės kariai“ palaidojo visus šansus varžovams ir iškovojo pirmąją C lygos pergalę – 65:44 (14:5, 13:14, 15:14, 23:11).

„Krugės kariai“ Žygintas Karalius:

Pergalę lėmė ketvirtas kėlinys, pavyko išbėgti greitose atakose, o šiaip šiandien labai sunkiai sekėsi aplamai pataikyti metimus, nežinau, antros tik varžybos, sunkiai susirenkam, tai tikrai jaučiasi nesusižaidimas.

„VDU-ŽŪA“ lengvai susitvarkė su „Street Food“ (2019 vasario 05 d., antradienis, 21:20 val.)Lengvoje kovoje „Laipniai“ susidorojo su „Street Food“ (2019 vasario 10 d., sekmadienis, 14:06 val.)„Baltic Transline“ turėjo vargo su „Street food“ ekipa (2018 lapkričio 20 d., antradienis, 21:27 val.)„Kauno Rami“ teko gerokai pavargti dėl pergalės prieš „Street Food“ (2018 lapkričio 04 d., sekmadienis, 22:54 val.)Rungtynių pabaigoje „Krugės kariai“ palaužė BC „Prisikėlusius“ (66:61) (2019 sausio 09 d., trečiadienis, 19:38 val.)Atkakliose rungtynėse „Krugės kariai“ palaužė „Kauno Švarą“ (70:65) (2018 lapkričio 28 d., trečiadienis, 23:08 val.)KK „Žaibas“ po įtemptos kovos įveikė „Street food“ (2018 spalio 28 d., sekmadienis, 21:43 val.)„Krugės kariai“ rungtynių pabaigoje palaužė KK „Žaibas“ krepšininkus (2018 gruodžio 16 d., sekmadienis, 21:26 val.)SK „Mattas“ nepasigailėjo Street Food (2018 gruodžio 11 d., antradienis, 01:08 val.)BC „Prisikėlę“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Street Food“ ekipą (2018 gruodžio 19 d., trečiadienis, 20:12 val.)