Gemavila vs Joldija (suspenduota. skola) (82:43)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 spalio 30 d., Antradienis, 21:15 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

„Gemavila“ pasiekė triuškinamą pergalę

2018 spalio 30 d., Antradienis, 22:14 val., peržiūros: 727

Spalio 30 dieną, 21:15 val., „Santaros“ gimnazijos sporto salėje, susitiko „C“ lygos komandos „Gemavila“ (šeimininkai) ir „Joldija“ (svečiai). Nors rungtynės prasidėjo gana lygiai, bet jau po ilgosios pertraukos „Gemavila“ perėmė iniciatyvą ir tiesiog sutriuškino savo varžovus. Susitikimas baigėsi rezultatu 82:43 (20:15, 19:8, 22:6, 21:14).

Rungtynes abi komandos pradėjo sunkiai rinkdamos taškus, žaidėjai aiškiai matėsi, jog dar nebuvo susižaidę, tad žaidimo brokas buvo savaime suprantamas – juk sezono pradžia. Piemieji atsigavimo ženklus ėmė rodyti „Gemavila“ žaidėjai, kurie po truputėlį tolo, kol jų pranašumas tapo visai nemažas. Tuo tarpu „Joldijos“ puolimas taip ir liko užsikirtęs, o ilgoji pertrauka prasidėjo „Gemavilai“ pirmaujant rezultatu 39:23.

Antroje rungtynių dalyje „Gemavila“ varžovus visiškai palaužė, skirtumas augo su kiekviena minute, o „Joldijos“ puolimas tapo visiškai bedantis. Svečiai antrame kėlinuke surinko vos šešis taškelius. Galiausiai „Gemavila“ jau mėgavosi žaidimu, pasireikšti progą gavo visi žaidėjai, o rungtynių baigtis tebuvo formalumas. Susitikimas baigėsi rezultatu 82:43.

Povilas Venclovas („Gemavila“):

„pamatėme varžovų silpnąsias vietas ir per jas stengėmės žaisti, pasireikšti gavo progą visi žaidėjai“.

„Gemavila“ atėmė pergalę iš BC „Rhino“ (2019 sausio 16 d., trečiadienis, 19:02 val.)„Gemavila“ puikiai sužaidė lemiamą ketvirtį ir išplėšė pergalę (2018 spalio 24 d., trečiadienis, 23:05 val.)„Gemavilos“ krepšininkai įveikė „Baltic Master & Kauno NTI-PN“ (2018 gruodžio 05 d., trečiadienis, 19:55 val.)Tik po atkaklios kovos „Gemavila“ įveikė „VDU ‒ ŽŪA“ ekipą (2019 kovo 03 d., sekmadienis, 22:03 val.)„Gemavila“ antrą kartą įveikė „VDU ‒ ŽŪA“ krepšininkus ir keliauja tolyn (2019 kovo 05 d., antradienis, 23:10 val.)„Elektromontuotojas“ antrą kartą įveikė „Gemavilą“ ir pateko į pusfinalį (2019 kovo 27 d., trečiadienis, 19:50 val.)„Ryterna Group“ privertė pasiduoti „Gemavila“ ekipą (2019 sausio 29 d., antradienis, 22:00 val.)BC „Straight“ sutrypė „Joldiją“ (110:39) (2018 lapkričio 07 d., trečiadienis, 22:42 val.)Puikiai rungtynes pradėjusi „Gemavila“ neatlaikė rungtynių tempo ir nusileido BC „Straight“ ekipai (2018 lapkričio 14 d., trečiadienis, 22:17 val.)20 taškų deficitą panaikinę „Gemavilos“ krepšininkai palaužė „Spartą“ (2019 vasario 12 d., antradienis, 22:12 val.)