BC „Straight“ vs BC „Prisikėlę“ (73:62)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 sausio 23 d., Trečiadienis, 19:10 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

BC „Straight“ antrąjį C lygos etapą pradėjo pergale prieš BC „Prisikėlę“

2019 sausio 23 d., Trečiadienis, 20:47 val., peržiūros: 609

Sausio 23 d., trečiadienį, Kauno technikos profesinio mokymo centro sporto salėje įvyko C lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, F pogrupio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai – BC „Straight“ (10/2) ir svečiai – BC „Prisikėlę“ (6/6).

Rungtynes aktyviau pradėjo BC „Prisikėlę“, tačiau antroje pirmojo kėlinuko pusėje L. Grėbliūno tritaškiai leido BC „Straight“ ekipai perimti iniciatyvą ir po pirmo kėlinuko pirmauti 23:14.

Antrojo kėlinuko viduryje svečių lyderis G.Makauskas užsidirbo ketvirtąją pražangą ir atsisėdo ant suoliuko. Visgi, po to BC „Prisikėlę“ susitelkė, pataikė kelis tritaškius ir priartėjo iki 33:31. Tačiau kelios svečių klaidos kėlinio pabaigoje vėl leido „Straight“ atitolti. Po dviejų kėlinių rezultatas buvo 40:31.

Trečiasis kėlinys prasidėjo šeimininkų spurtu, po kurio įpusėjus kėliniui BC „Straight“ jau buvo nutolę – 50:33. Turimą persvarą šeimininkai išlaikė iki pat kėlinuko pabaigos, po kurio pirmavo 59:43.

Ketvirtame kėlinyje BC „Prisikėlę“ po T. Juknaičio ir G. Makausko tikslių metimų priartėjo iki 64:57. Bet BC „Straight“ ekipa arčiau varžovų neprisileido ir laimėjo šias rungtynes rezultatu 73:62 (23:14, 17:17, 19:12, 14:19).

E.Rinkevičius (BC „Straight“):

„labai dar daug kur yra kur tobulėti, bet palyginus su pirmu ratu, kad ir laimėdavome pergales, bet laimėdavome ganėtinai savanaudiškai, o šiuo metu laimim ir tikrai užtikrinai, net nereikia grįžti į varžybas iš minus šešiolikos, bet užtikrintai nuo pat pradžių vedam. Džiaugiuosi, kad daug rezultatyvių perdavimų, greitai vieni su kitais komunikuojame, žymiai geriau nei sezono pradžioj, tai tikrai šviesi ateitis mūsų.“

BC „Straight“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Laipsnius“ (2019 sausio 16 d., trečiadienis, 20:13 val.)BC „Straight“ įrodė savo pranašumą prieš „Naują bangą“ (2018 spalio 28 d., sekmadienis, 17:00 val.)„Baltic Transline“ po atkaklios kovos palaužė BC „Prisikėlę“ (2019 sausio 16 d., trečiadienis, 21:44 val.)„Resmila.lt“ įveikė nevisai prisikėlusius BC „Prisikėlę“ (2018 lapkričio 04 d., sekmadienis, 21:34 val.)BC „Straight“ išsivežė pergalę iš Kauno NTI – PN (2018 lapkričio 28 d., trečiadienis, 20:02 val.)SK „Mattas“ nesunkiai susitvarkė su BC „Prisikėlę“ (2018 lapkričio 05 d., pirmadienis, 22:11 val.)BC „Straight“ sutrypė „Joldiją“ (110:39) (2018 lapkričio 07 d., trečiadienis, 22:42 val.)BC „Straight“ gana užtikrintai įveikė „Nebajeris“ ekipą (2019 sausio 09 d., trečiadienis, 23:49 val.)BC „Straight“ nesunkiai įveikė BC „Rhino“ ekipą (2018 gruodžio 05 d., trečiadienis, 18:59 val.)“Kauno TPMC-2” komandai nepavyko pasiekti pergalės prieš svečių komandą BC “Prisikėlę” (2018 gruodžio 04 d., antradienis, 20:59 val.)