Kauno švara vs Kauno Rami (71:86)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 gruodžio 18 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

„Kauno Rami“ be pergalių paliko „Kauno Švaros“ krepšininkus

2018 gruodžio 18 d., Antradienis, 22:59 val., peržiūros: 779

Antradienio vakarą „Kauno Švaros“ sporto salėje vyko C lygos A pogrupio rungtynės, kuriose susitiko namuose žaidę „Kauno Švara“ su svečiais „Kauno Rami“. Visas rungtynes pirmavę svečiai iškovojo pergalę ir toliau C lygoje žengia be pralaimėjimų.

Pirmasis rungtynių ketvirtis prasidėjo rimtu 10:0 pareiškimu iš „Kauno Rami“. Vos per 3 minutes pabėgę nuo varžovų, atstumą išlaikė iki pat kėlinio pabaigos, leisdami jiems įmesti vienženklį taškų skaičių – 9:21.

Antrajame kėlinyje žaidimas pasidarė lygesnis. „Kauno Švara“ neleido oponentams sužaisti ilgesnių sėkmingų atkarpų, o ir patys, vedami K. Mikuličiaus, įsiliejo į žaidimo ritmą. Kėlinio pabaigoje, po Š. Urbaičio („Kauno Rami“) taiklaus dvitaškio, svečiai įgįjo 18 taškų persvarą (27:45). Prieš ilgąją pertrauką – 31:45.

Po pertraukos žaidimo tempas išliko aukštas. Komandos kelis kartus keitėsi sėkmingomis atkarpomis. Po komandos lyderio Š. Petraičio taiklaus dvitaškio, „Kauno Rami“ pirmą kartą pasiekė 21 taško persvarą (43:64). Į tai kėlinio pabaigoje trimis tolimais metimais atsakė varžovai ir grįžo prie to paties 14 taškų deficito – 52:66.

Ketvirto kėlinio pradžia buvo daug žadanti. „Kauno Švaros“ aukštaūgis E.Stulginskas, pataikydamas du iš eilės tritaškius sumažino komandos atsilikimą iki vienženklio – 61:68. Tačiau svečiai į šį signalą sureagavo atitinkamai ir mažiau nei per 2 minutes pelnė 9 taškus be atsako, taip vėl galėdami kiek atsipūsti. Kėlinio pabaigoje komandos nepateikė jokių netikėtumų ir „Kauno Rami“ iškovojo užtikrintą pergalę rezultatu – 71:86.

G. Mikėno („Kauno Rami“) komentaras po pergalės:
„Šiandien buvom šiek tiek stipresni už varžovus. Truputį gal patingėjom gynyboj – rezultatas neatspindi pajėgumo. Buvom stipresni visa galva, atsipalaidavom. Bet šiaip, tiesiog stipresni esam šiuo metu.“

Banguotose rungtynėse „Resmila.lt“ be pergalių paliko „Kauno Švaros“ krepšininkus (2018 lapkričio 27 d., antradienis, 23:01 val.)BC „Prisikėlę“ nugalėjo „Kauno Švaros“ krepšininkus (2019 sausio 11 d., penktadienis, 22:53 val.)„Baltic Transline“ įrodė savo pranašumą prieš „Kauno Švaros“ krepšininkus (2018 gruodžio 04 d., antradienis, 22:52 val.)Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ įveikė negausiai susirinkusius „Kauno Švaros“ krepšininkus (2018 lapkričio 13 d., antradienis, 22:52 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ lengvai įveikė „Kauno švarą“ (2018 spalio 23 d., antradienis, 23:19 val.)„Kauno Rami“ lemiamo ketvirčio metu įveikė „Arkus“ ekipą (2019 sausio 27 d., sekmadienis, 20:18 val.)“Kauno TPMC ‒ 2” nesunkiai įveikė „Kauno švara“ komandą (2019 sausio 29 d., antradienis, 21:31 val.)„Alaina“ palaužė „Kauno švarą“ (85:70) (2019 sausio 25 d., penktadienis, 20:11 val.)„Kauno Rami“ teko gerokai pavargti dėl pergalės prieš „Street Food“ (2018 lapkričio 04 d., sekmadienis, 22:54 val.)„Kauno Rami“ po sunkios kovos įveikė „Krugės karius“ ir išlieka nepralaimėjusi (2018 gruodžio 05 d., trečiadienis, 22:16 val.)