Nebajeris vs Ryterna Group (67:53)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 lapkričio 28 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Negausiai susirinkę „Ryterna Group“ turėjo pripažinti „Nebajerio“ pranašumą

2018 lapkričio 28 d., Trečiadienis, 21:41 val., peržiūros: 815

Trečiadienį Kauno kolegijos sporto salėje įvyko C lygos „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Nebajeris“( 3/2) ir svečių teisėmis atvykę „Ryterna Group“ ( 3/2).

Rungtynėsprasidėjo labai nerezultatyviai ir tik ketvirčio pabaigoje „Ryterna Group“ pavyko suregzti keletą greitų atakų bei įgyti 5 taškų pranašumą ( 10:15). Antrame kėlinyje „Nebajeris“ toliau strigo tiek puolime, tiek gynyboje. Vis dėlto, po minutės pertraukėlės šeimininkai panaikino 7 taškų deficitą ir persvėrė rezultatą į savas rankas. Per likusį laiką „Ryterna Group“ pasinaudojo varžovų klaidomis, kur prieš ilgąją pertrauką įgijo 3 taškų pranašumą – 28:31.

Po ilgosios pertraukos „Nebajeris“ įjungė aukštesnę pavarą, kur susigrąžino lyderio vaidmenį ir tolo nuo varžovų. „Ryterna Group“ niekaip nepavyko sustabdyti greitų varžovų atakų ( 48:40). Paskutiniame ketvirtyje svečiai kilo į lemiamą šturmą , bet „Nebajeris“ atsilaikė prieš „Ryterna Group“ ekipą ir šeimininkai tik po atkaklios kovos iškovojo pergalę, rezultatu – 67:53 (10:15, 18:16, 20:9, 19:13)

„Ryterna Group“ privertė pasiduoti „Gemavila“ ekipą (2019 sausio 29 d., antradienis, 22:00 val.)Atkakliose rungtynėse „Ryterna Group“ nugalėjo „Laipsniai“ komandą (2018 lapkričio 27 d., antradienis, 22:47 val.)„Ryterna Group“ neturėjo daug vargo su „ExMarkets“ (2018 gruodžio 19 d., trečiadienis, 08:46 val.)Tik po atkaklios kovos „Ryterna Group“ įveikė „Grande“ ekipą (2019 vasario 28 d., ketvirtadienis, 22:31 val.)„Ryterna Group“ susitvarkė su „Nauja banga“ (2019 sausio 15 d., antradienis, 21:53 val.)„C“ lygos „Didžiosios“ taurės aštunfinalio rungtynėse: užtikrinta „Ryterna Group“ pergalė prieš „Grande“ krepšininkus. (2019 kovo 05 d., antradienis, 23:02 val.)BC „Straight“ gana užtikrintai įveikė „Nebajeris“ ekipą (2019 sausio 09 d., trečiadienis, 23:49 val.)„Ryterna Group“ įveikė „Tuos geresnius“ (2019 vasario 20 d., trečiadienis, 19:45 val.)Geriau sužaista pirmoji rungtynių dalis lėmė „Ryterna Group“ komandos pergalę (2018 lapkričio 06 d., antradienis, 21:55 val.)„Ryterna Group“ nesunkiai įveikė „Baltic Master & Kauno NTI-PN“ ekipą (2019 sausio 09 d., trečiadienis, 20:02 val.)