Baltic Master & Kauno NTI-PN vs Ryterna Group (69:84)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 sausio 09 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Nepilnamečių tardymo izoliatorius - pataisos namai, Technikos g. 12, Kaunas, LT-51334

„Ryterna Group“ nesunkiai įveikė „Baltic Master & Kauno NTI-PN“ ekipą

2019 sausio 09 d., Trečiadienis, 20:02 val., peržiūros: 809

Trečiadienį Kauno NTI-PN įvyko C lygos „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Baltic Master & Kauno NTI-PN“ ir svečių teisėmis atvykę „Ryterna Group“.

Rungtynės prasidėjo nerezultatyviai, tačiau tarp ekipų vyko atkakli kova. „Baltic Master & Kauno NTI-PN“ ekipa tritaškiais metimais rėmėsi puolime, bet metimai skriejo pro šalį. VIs dėlto, „Ryterna Group“ strigo zoninenėje gynyboje ir susikrovė tik dviejų taškų pranašumą ( 16:18). Antrame kėlinyje svečiai pradėjo demonstruoti fantastišką puolimą, kur greitai susikrovė dviženklį pranašumą ir išsaugojo iki ketvirčio pabaigos – 39:49.

Po ilgosios pertraukos „Baltic Master & Kauno NTI-PN“ niekaip nesusitvarkė su gynyba, o „Ryterna Group“ varžovų klaidas vertė lengvais taškais ( 52:71). Ketvirtasis kėlinukas buvo tik formalumas. „Ryterna Group“ ekipa išsaugojo susikrautą pranašumą ir iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu – 69:85

„Gemavilos“ krepšininkai įveikė „Baltic Master & Kauno NTI-PN“ (2018 gruodžio 05 d., trečiadienis, 19:55 val.)BC „Straight“ ir antrą kartą nesunkiai įveikė „Baltic Master & Kauno NTI-PN“ (2019 kovo 05 d., antradienis, 20:07 val.)Po atkaklios kovos BC „Straight“ įveikė „Baltic Master & Kauno NTI-PN“ ekipą (2019 vasario 06 d., trečiadienis, 20:06 val.)BC „Straight“ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš „Baltic Master & Kauno NTI-PN“ (2019 vasario 28 d., ketvirtadienis, 20:05 val.)„Ryterna Group“ įveikė „Tuos geresnius“ (2019 vasario 20 d., trečiadienis, 19:45 val.)„Resmila.lt“ iškovojo pergalę prieš „Baltic Master & Kauno NTI-PN“ (2019 vasario 21 d., ketvirtadienis, 19:46 val.)„Ryterna Group“ privertė pasiduoti „Gemavila“ ekipą (2019 sausio 29 d., antradienis, 22:00 val.)Tik antroje rungtynių pusėje „Baltic Master & Kauno NTI-PN“ įveikė BC „Rhino“ ekipą (2019 sausio 17 d., ketvirtadienis, 20:00 val.)Tik po atkaklios kovos „Ryterna Group“ įveikė „Grande“ ekipą (2019 vasario 28 d., ketvirtadienis, 22:31 val.)„Ryterna Group“ susitvarkė su „Nauja banga“ (2019 sausio 15 d., antradienis, 21:53 val.)