Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ vs SK „Mattas“ (60:89)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 sausio 16 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų mokykla, Žeimenos g. 66, Kaunas, LT-49331

Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ turėjo pripažinti SK „Mattas“ pranašumą

2019 sausio 16 d., Trečiadienis, 21:33 val., peržiūros: 695

Trečiadienį Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų mokyklos sporto salėje įvyko C lygos „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ ir SK „Mattas“.

Rungtynės prasidėjo P.Balčiūno taškais ir SK „Mattas“ greitai atitrūko nuo varžovų ( 0:9). Vis delto, Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ ekipa sugebėjo susitvarkyti gynyboje ir ėmė lipti varžovams ant kulnų. Ketvirčio pabaigoje svečiai surengė greitų atakų ir atstatė turėtą pranašumą ( 13:22). Antrame kėlinyje komandos apsikeitė rezultatyviomis atakomis, tačiau SK „Mattas“ surengė greitų atakų, kur atotrūkis išaugo iki dviženklio – 33:46

Po ilgosios pertraukos Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ ėmė lipti varžovams ant kulnų, kur komandas skyrė tik 5 taškai ( 49:54). Per likusį laiką SK „Mattas“ pradėjo žaisti ir atstatė turėtą pranašumą ( 53:68). Lemiamame kėlinyje SK „Mattas“ toliau demonstravo uraganinį puolimą ir iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu – 60:89 (13:22, 20:24, 20:22, 7:21)

Po laimėtų rungtynių SK „Mattas“ ekipos treneris, A.Dervinskas, teigė:

„Truputį buvome stipresni ir greitesni. Džiaugiamės pergale.“

Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ antroje rungtynių pusėje turėjo pripažinti „Krugės karių“ pranašumą (2019 sausio 06 d., sekmadienis, 20:54 val.)Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ neatsilaikė prieš „Resmila.lt“ ir krito namuose (2018 lapkričio 21 d., trečiadienis, 23:29 val.)Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ nesunkiai įveikė KK „Žaibą“ (2019 sausio 27 d., sekmadienis, 19:15 val.)Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ pasiekė užtikrintą pergalę (2018 gruodžio 02 d., sekmadienis, 22:37 val.)Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ susitvarkė su „Elektromontuotoju“ (70:46) (2019 sausio 13 d., sekmadienis, 20:40 val.)Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ įveikė negausiai susirinkusius „Kauno Švaros“ krepšininkus (2018 lapkričio 13 d., antradienis, 22:52 val.) Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ iššvaistė solidžią persvarą, tačiau įveikė „0Septyni“ krepšininkus (2019 kovo 03 d., sekmadienis, 20:04 val.)Mažosios taurės aštuntfinalyje Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ įveikė „0Septynis“ (80:70) (2019 kovo 07 d., ketvirtadienis, 22:24 val.)„Feniksas“ nesunkiai nugalėjo Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ (2019 vasario 03 d., sekmadienis, 19:32 val.)Kauno TPMC-2 antrą kartą nugalėjo Asociaciją „Lietuvos karininkų ramovė“ (2019 kovo 13 d., trečiadienis, 22:24 val.)