Street Food vs Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ (67:63)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 gruodžio 17 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Street Food“ po permainingos kovos pasiekė antrąją pergalę

2018 gruodžio 17 d., Pirmadienis, 22:08 val., peržiūros: 744

Pirmadienį, gruodžio 17 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „C“ lygos pirmenybių rungtynės tarp A pogrupio komandų – vietos „Street Food“ bei svečių Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“. Didžiąją rungtynių dalį svečiai diktavo savas sąlygas, tačiau ketvirtajame kėlinyje jie susidūrė su rimtais nemalonumais ir patyrė nesėkmę.

Rungtynes komandos pradėjo gan apylygiu žaidimu ir keitėsi sėkmingais išpuoliais. Vėliau „Street Food“ ekipai pavyko įgyti keturių taškų pranašumą, tačiau tuomet šešis taškus be atsako pelnė svečiai ir įsiveržė į priekį. Per likusį kėlinuko laiką komandoms taip ir nepavyko sėkmingai užpulti, o rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 14:16. Antrojo kėlinuko pradžioje Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ komandai pavyko įgyti penkių taškų pranašumą. Vėliau komandos pradėjo keistis sėkmingais išpuoliais ir skirtumas per daug nekito. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 35:30.

Trečiąjį kėlinuką kiek sėkmingiau pradėjo svečių ekipa, kuri įgijo devynių taškų pranašumą. Tačiau vėliau pranašesni buvo aikštelės šeimininkai, kurie viso kėlinio metu mažais žingsneliais artėjo prie savo varžovų ir sumažino atsilikimą iki minimumo. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 48:49. Lemiamą ketvirtį su didesne energija pradėjo „Street Food“ ir netrukus persvėrė rezultatą savo naudai. Vėliau komandos keitėsi sėkmingais išpuoliais ir skirtumas tarp komandų per daug nekito. Likus žaisti minutei ir dvidešimt sekundžių, aikštelės šeimininkai turėjo keturių taškų pranašumą. Per likusį rungtynių laiką aikštelės šeimininkai išsaugojo pranašumą savo rankose, tačiau jų varžovai turėjo paskutinę ataką ir galimybę išplėšti pratęsimą. Tačiau jų ataka pasibaigė nesėkmingai ir „Street Food“ įtvirtino savo pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 67:63.

Aurimas Jankauskas („Street Food“):
“Manau, kad buvom aktyvesni, labiau užsivedę. Labiau norėjom laimėti. Antroji pergalė mums, tai buvo gyvybiškai reikalinga, norint pasijausti stipresniais.“

Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ pasiekė užtikrintą pergalę (2018 gruodžio 02 d., sekmadienis, 22:37 val.)„Resmila.lt“ iškovojo užtikrintą pergalę (2018 gruodžio 03 d., pirmadienis, 21:44 val.)BC „Prisikėlę“ iškovojo užtikrintą pergalę (2018 lapkričio 26 d., pirmadienis, 22:27 val.)„Artilerijos batalionas“ po dramatiškos kovos įveikė savo varžovus (2019 sausio 30 d., trečiadienis, 22:54 val.)„Neveronys ‒ KKA“ iškovojo dar vieną triuškinančią pergalę (2019 sausio 16 d., trečiadienis, 20:31 val.)Tik paskutinėmis sekundėmis „Street Food“ palaužė „Elektromontuotoją“ (2019 sausio 07 d., pirmadienis, 20:18 val.)Aštuntfinalį „0Septyni“ pradėjo pergale (2019 vasario 28 d., ketvirtadienis, 23:11 val.)„Street food“ lemiamu metimu išplėšė pergalę prieš „Kauno švara“ komandą (2018 lapkričio 06 d., antradienis, 22:46 val.)„Baltic Transline“ turėjo vargo su „Street food“ ekipa (2018 lapkričio 20 d., antradienis, 21:27 val.)Nors susirinko penkiese „Kauno Rami“ komandą, bet sugebėjo iškovoti pergalę (2018 gruodžio 09 d., sekmadienis, 20:26 val.)