Kauno Rami & Gi-Gr vs BC „Straight“ (75:65)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 sausio 28 d., Sekmadienis, 21:00 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas, LT-44209

„Kauno Rami & Gi-Gr“ antroje rungtynių pusėje palaužė BC „Straight“ (75:65)

2018 sausio 28 d., Sekmadienis, 23:47 val., peržiūros: 702

Sausio 28 dieną, Saulės gimnazijos sporto salėje, įvyko C lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriuose susitiko šeimininkai „Kauno Rami & Gi-Gr“ ir svečiai BC „Straight“.

Rungtynes kiek geriau pradėjo svečiai, kurie kėlinuko viduryje pataikė tris tritaškius iš eillės, kas jiems leido pirmauti (5:9), pridėjus dar pora taiklių tritaškių pranašumas per daug nepasikeitė ir po pirmojo kėlinuko rezultatas buvo BC „Straight“ (17:21).

Antrajame kėlinuke „Kauno Rami & Gi-Gr“ ir toliau strigo puolime, kas jiems neleido prisivyti varžovų, bet geru puolimu taip pat nepasižymėjo ir svečiai. Nors per antrąjį kėlinį šeimininkai pelnė tik 8 taškus, bet neleido BC „Straight“ pabėgti ir rezultatas buvo (25:34) svečių naudai.

Trečiajame kėlinyje „Kauno Rami & Gi-Gr“ įjungė aukštesnę pavarą ir taiklių tritaškių dėka sugebėjo persverti rezultatą savo naudai. Abi komandos per šį kėlinį įmetė 10 tritaškių, bet visgi šeimininkai geriau užbaigė kėlinuką ir turėjo jau 7 taškų pranašumą (59:52).

Ketvirtajame kėlinyje „Kauno Rami & Gi-Gr“ ir toliau laikė persvarą savo rankose ir į kiekvieną taiklų svečių metimą atsakydavo tuo pačiu, todėl tas jiems leido iškovoti sunkią, bet jau 10-tąją pergalę rezultatu 75:65 (17:21, 8:13, 34:18, 16:13).

„Kauno Rami & Gi-Gr“ komandos žaidėjas T.Vyšniauskas:

Komandos pergalę lėmė, kad antroje rungtynių pusėje susiimėme, pradėjome geriau gintis, tas leido daugiau taškų pelnyti tritaškiais ir iš greitų atakų.

Rezultatyviausi žaidėjai:

Antroje rungtynių pusėje „Ryterna Group“ įveikė BC „Straight“ (2018 sausio 23 d., antradienis, 22:29 val.)„Kauno Rami & Gi-Gr“ lygioje kovoje patiesė „Elektromontuotoją“ (2018 vasario 21 d., trečiadienis, 19:53 val.)„Kauno Rami & Gi-Gr“ susitvarkė su „ASU dubleriais“ (2018 vasario 15 d., ketvirtadienis, 22:50 val.)„Kauno Rami & Gi-Gr“ be vargo įveikė „BK Centre“ (2017 spalio 28 d., šeštadienis, 15:48 val.)„Kauno Rami & Gi-Gr“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „Kauno Rami“ (2018 vasario 18 d., sekmadienis, 23:32 val.)„Kauno Rami & Gi-Gr“ nors ir iššvaistė solidžią persvarą, tačiau palaužė „Ryterna Group“ ekipą (2017 gruodžio 03 d., sekmadienis, 22:44 val.)„Kauno Rami & Gi-Gr“ po atkaklios kovos įveikė „Baltic Transline“ (2017 lapkričio 26 d., sekmadienis, 22:41 val.)„Kauno rami & Gi-Gr“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš „exPersvarą“ (2017 lapkričio 13 d., pirmadienis, 19:53 val.)Antroje rungtynių pusėje perėmę iniciatyvą BC „Straight“ krepšininkai nugalėjo „ASU dublerius“ (2018 vasario 04 d., sekmadienis, 22:49 val.)„Kauno Rami & Gi-Gr“ iškovojo užtikrintą pergalę (2018 sausio 14 d., sekmadienis, 22:06 val.)