KK „Alfa būrys“ vs Kauno Rami (72:62)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 spalio 17 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

KK „Alfa būrys“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Kauno Rami“

2017 spalio 17 d., Antradienis, 22:10 val., peržiūros: 926

Antradienį, spalio 17 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko C lygos pirmenybių rungtynės tarp E pogrupio komandų – vietos KK „Alfa būrio“ bei svečių „Kauno Rami“. Abiems ekipoms šios rungtynės buvo debiutinės C lygos sezone.

Kaip ir dera pirmoms sezono rungtynėms, rungtynių pradžioje abi ekipos žaidė labai chaotiškai, klaida sekė klaidą, tačiau greičiau prie tokio žaidimo prisitaikė „Kauno Rami“ krepšininkai, kurie po L. Mančiunsko dviejų bei M. Yliaus vieno tikslių tolimų metimų pabėgo nuo šeimininkų ir po pirmojo ketvirčio pirmavo 6:15.

Antrajame kėlinuke žaidimas rungtynėse kiek apsilygino ir po taiklaus E. Baukio dvitaškio KK „Alfa būrys“ priartėjo iki 14:19. Visgi, L. Varno ir L. Mančiunsko metimai leido svečiams vėl įgyti dviženklią persvarą, tačiau kėlinuko pabaigą sėkmingiau sužaidę šeimininkai po antrojo kėlinuko turėjo vos penkių taškų deficitą 25:30.

Rungtynių svarstyklės apsivertė trečiajame ketvirtyje, kuomet A.Žukauskas ir B.Minelga įsmeigė po tritaškį, kas leido KK „Alfa būriui“ jau būti priekyje 38:33. Bet penki paeiliui L. Mančiunsko taškai vėl atstatė lygybę rungtynėse 38:38. Tačiau kėlinuko pabaigą vėl geriau sužaidė šeimininkai, kurie po tikslių P. Maciulevičiaus metimų pirmavo 57:48.

Ketvirtajame kėlinuke po taiklaus Š. Petraičio tolimo šūvio „Kauno Rami“ beveik pasivijo varžovus 59:56. Bet aikštelės šeimininkų žaidėjas V.Šoblinskas ir toliau draskė varžovų gynybą puikiais prasiveržimais, kas leido KK „Alfa būriui“ triumfuoti rungtynėse. Galutinis rungtynių rezultatas 72:62 (6:15, 19:15, 32:18, 15:14).

„Alfa būrys“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Alumnitą“ (2017 lapkričio 06 d., pirmadienis, 22:38 val.)KK „Alfa būrys“ turėjo vargo su „Kauno NTI- PN“ ekipa (2018 vasario 06 d., antradienis, 20:07 val.)„MRU VSF“ rungtynių pabaigoje palaužė „Alfa būrį“ (2017 lapkričio 07 d., antradienis, 22:26 val.)KK „Alfa būrys“ vos neprisižaidė prieš „Kauno TPMC ‒ 2“ (2018 vasario 13 d., antradienis, 00:56 val.)KK „Alfa būrys“ nepersistengdami laimėjo prieš „Alumnitos“ penketuką (2018 sausio 28 d., sekmadienis, 20:43 val.)KK „Alfa būrys“ išvargo pergalę prieš „Kauno NTI-PN“ krepšininkus (2018 sausio 16 d., antradienis, 20:57 val.)„Elektromontuotojas“ nesunkiai įveikė „Kauno Rami“ (2018 sausio 24 d., trečiadienis, 20:36 val.)KK „Alfa būrys“ turėjo šiek tiek vargo su BK „Centre“ (2018 sausio 21 d., sekmadienis, 19:07 val.)„Alumnitai“ nepakako 34 R. Petkevičiaus taškų rungtynėse su „Kauno Rami“ (2017 spalio 30 d., pirmadienis, 22:54 val.)KK „Alfa būrys“ užtikrintai įveikė „Alainą“ (2018 vasario 18 d., sekmadienis, 18:19 val.)