Sabonio KC 2000 II ‒ „Beko“ vs ASU dubleriai (75:73)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 15 d., Trečiadienis, 17:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Sabonio KC“ vos neprisižaidė su „ASU dubleriai“ (75:73)

2017 lapkričio 15 d., Trečiadienis, 20:15 val., peržiūros: 979

Lapkričio 15 d., . A. Sabonio krepšinio centre įvyko C lygos pirmenybių rungtynės, kuriuose susitiko šeimininkai „Sabonio KC“ ir svečiai „ASU dubleriai“

Rungtynes taikliu tritaškiu metimu pradėjo šeimininkai, bet tuo pačiu atsakė ir svečiai. Rungtynės pirmojo kėlinio pirmojoje pusėje vyko taškas į tašką, tačiau kėlinio pabaigoje saboniukai spurtavo ir rezultatas švieslentėje jau rodė (20:13) „Sabonio KC“ naudai

Antrajame kėlinuke šeimininkai ir toliau spaudė varžovus ir tas davė vaisių, nes svečiai nesugebėjo pelnyti taškų 5 minutes, o tas lėmė, kad saboniukai antrąjį kėlinį pabaigė rezultatu savo naudai (39:26)

Trečiajame kėlinuke „Sabonio KC“ nesustojo ir greito žaidimo dėka kėlinuko viduryje skirtumas jau siekė 20 taškų (51:31). Vėliau komandos apsikeitė taikliais metimais ir rezultatas po trijų kėlinių rodė (55:38)

Paskutiniame ketvirtyje saboniukai atsipalaidavo ir leido „ASU dubleriams“ pasivyti jaunuosius krepšininkus, bet svečiams pritrūko šiek tiek laiko ir pergalę šventė „Sabonio KC“ 75:73 (20:13, 19:13, 16:12, 20:35)

„Sabonio KC“ žaidėjas M.Ūsas:

Gerai užbėgome į greitą ataką, buvome šiek tiek jaunesni už priešininkus, tai gal jie pavargo labiau, o ir pataikymas mūsų neblogas šiandien buvo, tas ir lėmė mūsų pergalę.

Rezultatyviausi žaidėjai:

„Sabonio KC“ nusileido „Laipsniai“ (63:75) (2017 lapkričio 13 d., pirmadienis, 21:29 val.)„Kauno Rami & Gi-Gr“ susitvarkė su „ASU dubleriais“ (2018 vasario 15 d., ketvirtadienis, 22:50 val.)„MRU VSF“ neturėjo vargo su „ASU dubleriais“ (2017 gruodžio 12 d., antradienis, 21:12 val.)„Nebajeris“ neturėjo vargo su „ASU dubleriais“ (2017 lapkričio 26 d., sekmadienis, 19:13 val.)„Laipsniai“ lengvokai įveikė „ASU dublerius“ (2017 spalio 25 d., trečiadienis, 22:46 val.)„KMAIK“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „ASU dubleriai“ (2018 kovo 20 d., antradienis, 20:31 val.)„BC „Straight“ „C“ lygos pirmenybėse įveikė „ASU dubleriai“ ekipą (2017 spalio 18 d., trečiadienis, 21:25 val.)„Sabonio KC“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš „Alumnitą“ (2017 gruodžio 04 d., pirmadienis, 20:13 val.)„MRU VSF“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „ASU dublerius“ (2018 vasario 06 d., antradienis, 21:11 val.)„Ryterna Group“ sutriuškino „ASU dublerius“ (2018 vasario 27 d., antradienis, 22:16 val.)