Sabonio KC 2000 II ‒ „Beko“ vs Kauno TPMC ‒ 2 (99:75)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 gruodžio 11 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Sabonio KC“ nesunkiai įveikė „Kauno TPMC ‒ 2“

2017 gruodžio 11 d., Pirmadienis, 22:49 val., peržiūros: 961

Gruodžio 11 dieną A. Sabonio KC sporto salėje įvyko „C“ lygos „Baltik Sport“ pirmenybių Mažosios taurės rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „A. Sabonio KC“ priemė svečius „Kauno TPMC ‒ 2“ komandą. „A. Sabonio KC“ buvo iškovoję tris pergales ir keturis kartus buvo pralaimėję. „Kauno TPMC ‒ 2“ sąskaitoje buvo dvi pergalės ir penki pralaimėjimai.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė lygiai, o sužaidus keturias minutes komandas skyrė tik vienas taškas (4:5). Vėliau rezultatyvumas rungtynių padidėjo. Baigiantis aštuntai minutei vieno taško persvarą turėjo „A. Sabonio KC“ (12:11). Kėlinio pabaigą geriau sužaidė šeimininkai, padidinę persvarą iki septynių taškų (19:12).

Pirmą antro kėlinio minutę „Kauno TPMC ‒ 2“ sumažino varžovų persvarą iki trijų taškų (19:16). Vėliau komandos žaidė lygiai. Penktą minutę „A. Sabonio KC“ pranašumas pradėjo augti. Aštuntą minutę komandas skyrė 10 taškų (40:30). Kėlinio pabaigoje šeimininkai išsaugojo dviženklį pranašumą (44:33).

Trečio kėlinio pradžioje penkis taškus be atsako pelnė „Kauno TPMC ‒ 2“, o įpusėjus ketvirtai minutei komandas skyrė šeši taškai (54:48). Vėliau septynis taškus be atsako pelnė „A. Sabonio KC“ (61:48). Kėlinio pabaigoje šeimininkai dar šiek tiek padidino persvarą, kuri sužaidus tris kėlinius buvo 14 taškų (67:33).

Ketvirto kėlinio pirmomis minutėmis komandos žaidė lygiai, o baigiantis pirmai kėlinio pusei skirtumas išaugo iki 20 taškų (82:62). Vėliau „Kauno TPMC ‒ 2“ šiek tiek prisivijo varžovus, bet kėlinio pabaigoje vėl geriau žaidė „A. Sabonio KC“, kuriem pavyko įveikti varžovus rezultatu 99:75. „A. Sabonio KC“ pasiekė ketvirtą pergalę, o „Kauno TPMC ‒ 2“ pralaimėjo šeštą kartą

„A. Sabonio KC“ žaidėjas G.Skorobogatovas: „Šiandien manau laimėjome todėl, kad labiau norėjome laimėti. Mes fiziškai esame šiek tiek stipresni, galime aukščiau iššokti ir greičiau pabėgti.“ Paklaustas, ar nemano, kad rungtynių pabaigoje varžovai pavargo, žaidėjas atsakė: „Manau taip, nes esame jaunesni.“

BC „Straight“ nesunkiai įveikė „Sabonio KC“ krepšininkus (2017 lapkričio 20 d., pirmadienis, 20:59 val.)KK „Alfa būrys“ vos neprisižaidė prieš „Kauno TPMC ‒ 2“ (2018 vasario 13 d., antradienis, 00:56 val.),,BC ,,Straight“ nepasigailėjo ,,Kauno TPMC – 2“ (2017 lapkričio 22 d., trečiadienis, 21:06 val.)Taškų lenktynėse KK „Alfa būrys“ nukovė „Kauno TPMC ‒ 2“ (2017 lapkričio 30 d., ketvirtadienis, 23:33 val.)„ASU dubleriai“ neturėjo didesnio vargo su „Kauno TPMC ‒ 2“ (2017 lapkričio 21 d., antradienis, 19:01 val.)„Sabonio KC“ nusileido „Laipsniai“ (63:75) (2017 lapkričio 13 d., pirmadienis, 21:29 val.)„Kauno NTI-PN“ įrodė savo pranašumą prieš „Kauno TPMC ‒ 2“ krepšininkus (2018 sausio 30 d., antradienis, 22:39 val.)„Alaina“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Kauno TPMC ‒ 2“ ekipos pasipriešinimą (2017 gruodžio 21 d., ketvirtadienis, 23:05 val.)Sabonio KC 2000 II ‒ „Beko“ sunkiai susitvarkė su BK „Centre“ ekipa (2018 sausio 15 d., pirmadienis, 21:13 val.)Pirmose aštunfinalio rungtynėse „ASU dubleriai“ rungtynių pabaigoje palaužė „Kauno TPMC ‒ 2“ (2018 kovo 15 d., ketvirtadienis, 21:12 val.)