Sabonio KC 2000 II ‒ „Beko“ vs BC „Straight“ (57:89)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 20 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

BC „Straight“ nesunkiai įveikė „Sabonio KC“ krepšininkus

2017 lapkričio 20 d., Pirmadienis, 20:59 val., peržiūros: 805

Lapkričio 20 dieną, 19:00 val., A.Sabonio sporto centre, susitiko „C“ lygos komandos „Sabonio KC“ (šeimininkai) ir BC „Straight“ (svečiai). Rungtynėse intrigos nebuvo, jau pirmojo kėlinuko metu svečiai aiškiai parodė, kad šiai dienai yra gerokai stipresni nei varžovai, o skirtumas tarp komandų augo kone viso susitikimo metu. Antroje rungtynių dalyje „Sabonio KC“ žaidėjai nors ir sužaidė rezultatyviau, tačiau sutriuškinimo neišvengė. Rungtynės baigėsi rezultatu 57:89 (8:17, 13:17, 19:30, 17:25).

Jau pirmojo kėlinuko metu tapo aišku, kad šiandien susitiko skirtingo lygio ekipos. BC „Straight“ šį vakarą aiškiai turėjo savo tikslų, nes net nekreipdami dėmesio į rezultatą spaudė savo varžovus visoje aikštėje, o patys vis bandė nutolti greitu puolimu. Tiesa, „Sabonio KC“ žaidėjai taip pat nenusileido varžovams kovingumu, tačiau fizinės jėgos ir ūgio trūkumas neleido jiems sėkmingai priešintis. Svečiai dominavo pirmųjų dviejų kėlinukų metu, puikiai atidirbo gynyboje ir prasidedant ilgajai pertraukai tai leido jiems pirmauti jau labai solidžiu rezultatu 21:34.

Antroje rungtynių dalyje BC „Straight“ kiek apsipalaidavo gynyboje, dabar šeimininkai gavo vis daugiau progų atakuoti iš toli, žaidimas tapo rezultatyvesnis. Bet padidėjo ir svečių apsukos puolant, dabar abiejose aikštelės pusėse atakos truko vos kelias akimirkas ir vyko daugiau puolimu paremtas žaidimas. BC „Straight“ komandos gretose neblogai atrodė visi žaidėjai, tačiau rungtynėms artėjant į pabaigą krepšininkai visiškai atsipalaidavo, pasipylė klaidos ar nelogiški metimai. Vis tik tai buvo natūralu, juk komandai pirmaujant 30 taškų skirtumu išlaikyti koncentraciją labai sudėtinga. Svečiai užtikrintai finišavo ir laimėjo dvikovą rezultatu 57:89.

BC „Straight“ komandos komentaras po pergalės:

„komanda kartu žaidžia jau ne vienus metus, krepšininkai puikiai vienas kitą supranta, tad šiandien nebuvo sunku. O rungtynėse mes turėjome savų tikslų, stengėmės įtraukti į žaidimą naują krepšininką, bandėme savo derinius“.

BC „Straight“ įtikinamai įveikė „Kauno Rami“ (2018 sausio 04 d., ketvirtadienis, 02:22 val.)„Sabonio KC“ nesunkiai įveikė „Kauno TPMC ‒ 2“ (2017 gruodžio 11 d., pirmadienis, 22:49 val.)Rungtynių pabaigoje BC „Straight“ įveikė „Kauno Rami“ (2018 vasario 12 d., pirmadienis, 23:50 val.)Po krepšiais dominavę BC „Straight“ krepšininkai įveikė „Nebajeris“ komandą (2017 spalio 25 d., trečiadienis, 21:37 val.)„BC „Straight“ „C“ lygos pirmenybėse įveikė „ASU dubleriai“ ekipą (2017 spalio 18 d., trečiadienis, 21:25 val.),,BC ,,Straight““ lengvai įveikė ,,Kauno technikos kolegija“ (2017 lapkričio 15 d., trečiadienis, 21:17 val.)„Alaina“ įveikė A.Sabonio KC 2000 II ‒ „Beko“ ekipą (2018 sausio 29 d., pirmadienis, 20:21 val.)BC „Straight“ palaužė ilgą laiką pirmavusius „Laipsnius“ (2017 lapkričio 08 d., trečiadienis, 21:45 val.)Beveik visas rungtynes pirmavę „Kauno TPMC ‒ 2“ įveikė „Sabonio KC“ (2017 spalio 23 d., pirmadienis, 21:45 val.)Permainingoje kovoje BC „Straight“ įveikė „Ryterna Group“ ir žengė į ketvirtfinalį (65:61) (2018 kovo 21 d., trečiadienis, 21:07 val.)